Що таке стандарт токенів BEP-20?

Що таке BEP-20 і навіщо потрібний цей стандарт токенів? Де застосовується BEP-20 і чому він такий важливий? Відповіді на ці та інші питання читайте у нашій докладній статті.

13 червня 2022 - 17:57
24 листопада 2023 - 21:45
 0  26
Що таке стандарт токенів BEP-20?

BEP-20 — це стандарт токенів у Binance Smart Chain, який розширює ERC-20, найпоширеніший стандарт токенів Ethereum. Ви можете думати про це як про схему токенів, яка визначає, як вони можуть бути витрачені, хто може їх витрачати та інші правила їх використання. Через свою схожість з BEP-2 Binance Chain та ERC-20 Ethereum він сумісний з обома.

BEP-20 був задуманий як технічна специфікація для Binance Smart Chain з метою надати розробникам гнучкий формат для запуску різних токенів. Це може бути будь-що, від частки в бізнесі до доларів, що зберігаються в банківському сховищі (тобто стейблкоїна).

Звичайно, можна створити нативний актив у вигляді токена BEP-20 або навіть прив'язати токени з інших блокчейнів, щоб зробити їх придатними для використання в Binance Smart Chain. Це те, що робиться з монетами «Peggy», які, по суті, є версіями BEP-20 інших криптоактивів (таких як LINK або XRP).

Як і токени BEP-2 Binance Chain, перекази токенів BEP-20 здійснюються за допомогою BNB. Це стимулює валідаторів включати транзакції в ланцюжок блоків, оскільки вони будуть збирати BNB як плату за свою роботу.

Можливо, ви знаєте, що Binance Smart Chain замислювався як щось подібне до розширення Binance Chain. Завдяки дволанцюжковій архітектурі обидва ланцюжки доповнюють один одного — Binance Smart Chain обслуговує децентралізовані додатки, не перевантажуючи вихідний ланцюжок, який оптимізований для надшвидкої торгівлі.

Через цю архітектуру велика увага приділялася сумісності між ланцюгами. Тому токени BEP-2 можна обміняти на їх еквіваленти BEP-20. Найпростіше це зробити за допомогою розширення Binance Chain Wallet, хоча з часом, безсумнівно, з'являться й інші методи.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.