Що таке криптовалюта FLOKI? Чим FLOKI відрізняється від DOGE та SHIB?

FLOKI є амбітним конкурентом DOGE та SHIB з NFT-метавсесвітом, маркетплейсом та освітньою платформою.

26 березня 2024 - 20:10
26 березня 2024 - 20:21
 0  35
Що таке криптовалюта FLOKI? Чим FLOKI відрізняється від DOGE та SHIB?
Автор зображення: brokker.news

Floki Inu (FLOKI) - це мемкоїн на тему собак, який позиціонує себе не просто як мем-монету, а як «цілий рух». Ця криптовалюта була створена фанатами та учасниками спільноти Shiba Inu (SHIB). Монета названа на честь собаки Ілона Маска породи Шіба-іну.

Чим FLOKI відрізняється від DOGE та SHIB?

Попри те, що Floki Inu є відносно новим криптопроєктом, він амбітно заявляє про себе як про «вбивцю» DOGE та SHIB. Floki Inu прагне увійти до топ-10 криптопроєктів на ринку та розпочати нову криптореволюцію.

Вони прагнуть відійти від образу звичайного мемкоїна та стати чимось більшим. Зокрема, Floki Inu планує запустити власний маркетплейс під назвою «FlokiPlace». Завдяки понад 230 000 користувачів (на момент написання статті), FLOKI прагне об'єднати свою швидкозростаючу базу користувачів з корисними функціями проєкту.

FLOKI стверджує, що зосереджується на розробці власної утиліти та створенні корисної платформи, а також на об'єднанні дружньої спільноти холдерів, яких винагороджуватимуть за стейкінг їхніх токенів.

Наразі проєкт працює над трьома основними напрямками розвитку: NFT-ігровий метавсесвіт, NFT-маркетплейс з товарами та освітня платформа. Команда Floki Inu вважає, що ці функції дуже зацікавлять інвесторів.

Корисність FLOKI

Давайте детальніше розглянемо три напрямки розвитку, які пропонує Floki Inu.

NFT-ігровий метавсесвіт: Valhalla

Floki розробляє NFT-ігровий метавсесвіт під назвою Valhalla, який пропонуватиме модель «грай, щоб заробити» (play-to-earn), внутрішньомережеві ігрові взаємодії та можливість покращувати NFT.

NFT-маркетплейс з товарами: FlokiPlace

FlokiPlace - це повноцінна криптокомерційна платформа, яка дозволить користувачам купувати різноманітні товари, колекційні предмети та NFT за допомогою FLOKI як основної внутрішньої валюти.

Освітня платформа: Floki Inuversity

Команда Floki Inu стверджує, що працює над створенням зручної платформи для всіх, хто хоче більше дізнатися про криптовалюту.

Вони прагнуть перетворити Floki Inuversity на платформу з найбільшою базою даних про криптовалюту, до якої кожен в інтернеті матиме доступ за допомогою FLOKI як засобу оплати.

Крім того, FLOKI також пропонує реальну користь. Його можна використовувати для покупки товарів у понад 1500 магазинах завдяки партнерству з CryptoCart (CC). Власники FLOKI також зможуть сплачувати за фізичні товари на платформі XCUR, запуск якої відбудеться незабаром.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.