Як створити гаманець TON?

Покрокова інструкція про те, як створити надійний та захищений гаманець для зберігання куплених або видобутих монет TON.

9 травня, 2022 - 22:33
1 Липень, 2022 - 22:06
 0  71
Як створити гаманець TON – покрокова інструкція
Як створити гаманець TON | © BROKKER GROUP 2022

Для зберігання криптовалюти в блокчейні TON необхідно завести гаманець, який дозволить виконувати всі доступні фінансові операції без будь-яких обмежень. Мережа створена у 2019 році, але на сьогодні вона стрімко розвивається і дозволяє проводити кілька мільйонів операцій за секунду практично без затримок. У багатьох новачків виникають питання щодо створення гаманця, тому в цій статті розберемося, як правильно це зробити.

Особливості криптогаманців

Кожен гаманець має високий криптографічний захист, який забезпечується за рахунок використання публічного та закритого ключів. Перший їх потрібен для здійснення транзакцій, а другий – для підтвердження операцій та управління транзакціями. Щоб ця процедура була для користувача прозорою і не підвищувала складність використання криптовалюти, необхідно використовувати спеціальні програми, випущені розробниками TON.

Спеціальний софт є клієнтом, який дозволяє користувачеві взаємодіяти з блокчейн мережею. Тому без нього трейдери та інвестори обійтися не зможуть.

Переваги ТОН Коїн гаманця

Гаманець TON рекомендується створювати з низки причин:

 • Високий рівень безпеки під час проведення транзакцій;
 • Можливість проведення операцій усередині блокчейну;
 • Простота транзакцій.

Для доступу до Tonkeeper, будь-який пристрій під керуванням Android, iOS, MacOS, Windows, Linux, який підключено до інтернету, а також зареєстрований аккаунт у блокчейні.

Як створити гаманець TON?

Для створення особистого TON гаманця потрібно виконати ряд дій:

 1. Відкрити в будь-якому браузері на смартфоні або ПК офіційний сайт криптовалюти ton.org.
 2. У головному меню, розташованому у верхній частині сторінки, відкрити пункт «Use TON», а в спадному списку вибрати «Wallets».
 3. Відкриється нова сторінка зі списком програм для доступу до гаманця.
 4. Вибираємо пункт «TON Wallet for Web».
 5. Відкриється сторінка створення нового гаманця. Натискаємо на «Create My Wallet».
 6. На екрані з'явиться 24 секретні слова, які дозволять відновити доступ до облікового запису в разі втрати пароля. Потрібно дотримуватися рекомендацій і зберегти їх на папері в недоступному для сторонніх осіб місці, щоб ніхто не зміг отримати доступ до монет. Переписавши слова, натискаємо «Continue».
 7. Задаємо пароль для доступу до гаманця. Важливо, щоб він складався з цифр, літер та спеціальних символів. Їхня кількість повинна бути не менше 8. Тиснемо «Continue».
 8. Після цього, буде створено ваш особистий гаманець.

Щоб дізнатися номер гаманця, потрібно в особистому кабінеті натиснути на «Receive». Відкриється вікно із QR-кодом, текстовим номером. Тут можна також розшарити адресу для родичів, друзів чи знайомих.

Для отримання актуальної інформації щодо блокчейну, рекомендується скористатися підпискою на офіційний канал @Tonblockchain, щоб знати поточний курс щодо фіатних валют, а також проводити торги даною криптовалютою з іншими учасниками мережі.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.