Як зареєструватися на біржі KuCoin — покрокова інструкція

Покрокова інструкція про те, як створити обліковий запис KuCoin для повноцінного доступу до всіх функцій біржі.

10 травня 2022 - 09:30
24 листопада 2023 - 21:30
 0  32
Як зареєструватися на біржі KuCoin — покрокова інструкція

Реєстрація на KuCoin є обов'язковою умовою для отримання повного доступу до всіх функцій та інструментів біржі. Користувачі зі всього світу мають можливість зберігати свої криптоактиви на внутрішніх гаманцях KuCoin, а також купувати та продавати токени. Також біржа має широкий інструментарій для трейдерів.

Як створити обліковий запис KuCoin

  1. Відкрийте у браузері сайт kucoin.com і у правому верхньому кутку сторінки натисніть кнопку «Зареєструватися»;
  2. Створити обліковий запис можна двома способами - вказавши номер телефону або адресу ел. пошти. Переважний варіант можна вибрати, натиснувши «Телефон» або «Ел.пошта»;
  3. В обох випадках необхідно підтвердити дані, вказавши код перевірки. Він складається з 6 цифр і доставляється на номер телефону або адресу ел. пошти. Саме тому важливо вказувати коректні та реальні дані;
  4. Далі потрібно придумати пароль і вказати його в полі «Встановити пароль для входу»;
  5. На завершальному етапі реєстрації потрібно вказати «Реферальний код» - rPST7MU;
  6. Прочитайте «Умови Використання» та позначте згоду з ними;
  7. Залишається тільки натиснути кнопку «Зареєструватися» у самому низу форми.
Факт: Біржа KuCoin була запущена в 2017 році, і до сьогодні активно розвивається.

Варто зазначити, що номер телефону та адресу ел. пошти не можна повторно використовувати, якщо вони вже підв'язані до існуючого облікового запису. Також не рекомендується створювати кілька акаунтів на KuCoin.

Мобільний додаток KuCoin доступний як у каталозі AppStore, так і в Google Play. Щоб не втратити доступ до облікового запису,  не використовуйте інші допоміжні інструменти та/або програми, які просять вас надати доступ до облікового запису на біржі.

Реєстрація за допомогою мобільного телефону доступна для резидентів, чия країна є у списку біржі. Якщо країна вашого проживання відсутня у списку підтримуваних, тоді зареєструйте обліковий запис, вказавши свою адресу ел. пошти.

Процес реєстрації на біржі KuCoin успішно завершено. Використовуйте реєстраційні дані для входу до свого облікового запису. Наступним важливим кроком буде верифікація акаунту на KuCoin, про яку ми поговоримо в наступній інструкції.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.