Як продати криптовалюту на Binance та вивести гроші на карту?

Sell-to-Card – це миттєвий та зручний спосіб для користувачів біржі Binance продати свою криптовалюту та вивести гроші на банківську картку.

7 жовтня, 2022 - 12:00
12 січня, 2023 - 00:51
 0  19
Як продати криптовалюту на Binance та вивести гроші на карту?

Екосистема криптовалют і технології блокчейн зростає експоненційно і безперервно розвивається, особливо перспективними напрямками є GameFi, SocialFi і NFT. Все це сприяє ширшому прийняттю криптовалют, коли багато людей інвестують у цифрові активи — будь то HODL, «грай, щоб заробити», регулярні інвестиції або трейдинг.

У свою чергу, все більше людей хочуть перевести в готівку свої криптоактиви, переводячи криптовалюту у фіатні гроші. Щоб спростити життя своїм користувачам, біржа Binance нещодавно запустила нову функцію — «Sell-to-Card», за допомогою якої користувачі тепер можуть продавати свою криптовалюту за фіатну валюту і миттєво переказувати її на свою кредитну або дебетову картку.

Нижче вивчено докладний огляд нової функції та те, як її використовувати.

Що таке Sell-to-Card?

Sell-to-Card — це нова функція, за допомогою якої ви можете легко та миттєво продавати свої криптовалюти за фіатну валюту, а після вивести гроші безпосередньо на кредитні/дебетові картки VISA на Binance. В даний час підтримуються тільки валюти EUR, GBP, AUD, BGN, CZK, DKK, HRK, NZD, PLN та UAH.

Як продати криптовалюту на Binance та вивести гроші на картку

Слідуйте посібнику нижче, щоб продати криптовалюту на Binance та вивести фіатні гроші на карту за допомогою функції Sell-to-Card.

Увійдіть до облікового запису Binance

Увійдіть у свій аккаунт на біржі Binance. Зверніть увагу, що ваш обліковий запис обов'язково має пройти верифікацію KYC, якщо це не було зроблено раніше. Перейдіть з інтерфейсу «Binance Lite» у мобільному додатку на «Binance Pro». На головному екрані перейдіть до розділу «Купити за допомогою EUR» (валюта може відрізнятись).

Виберіть криптовалюту для продажу

Виберіть зі списку криптовалюту, яку потрібно продати. Виберіть фіатну валюту для виведення грошей. У вкладці праворуч вгорі натисніть на кнопку «Продати». Знову оберіть критовалюту для продажу. Вкажіть кількість криптовалюти та внизу вкладки натисніть кнопку «Продати».

Виберіть спосіб виведення грошей

Далі виберіть кредитну/дебетову картку, яку раніше було додано до облікового запису Binance. Після підтвердження карти натисніть «Підтвердити», щоб продовжити. Зверніть увагу, що нині Binance підтримує лише кредитні/дебетові картки VISA.

Підтвердіть замовлення

Перевірте платіжні реквізити та підтвердіть замовлення протягом хвилини. Через одну хвилину ціна та кількість криптовалюти, яку ви отримаєте, буде перераховано. Щоб переглянути останню ринкову ціну, натисніть «Оновити». Як тільки ви підтвердите деталі вашого замовлення, все буде готове. Як тільки ваша транзакція буде завершена, ви отримаєте сповіщення.

Примітка. Нагадаємо, що Binance у функції Sell-to-Card підтримує валюти в EUR, GBP, AUD, BGN, CZK, DKK, HRK, NZD, PLN та UAH.

Переваги продажу криптовалюти та виведення грошей на картку

Є багато способів конвертувати свою криптовалюту в готівку, і Sell-To-Card — один з них. Нижче наведено ключові переваги цієї функції.

  1. Миттєво і зручно. Продаж криптовалюти та переведення в готівку грошей може бути досить заплутаним процесом. Наприклад, припустимо, що ви хочете продати свою криптовалюту за фіатні гроші для використання у реальному житті. У цьому випадку вам необхідно внести та перевести токени криптовалюти на інший банківський рахунок, обміняти їх на доступні фіатні пари, а потім вивести їх на свій банківський рахунок. Ви також можете заплатити за це додаткові комісії у процесі обміну доступних фіатних пар на місцеву фіатну валюту. Проте, продавши свою криптовалюту за допомогою функції Sell-To-Card, ви можете зручно виводити гроші на свою картку VISA або легко знімати без зазначених турбот.
  2. Найвища ліквідність. Binance є однією з найбільших криптовалютних бірж у світі і пропонує найвищу ліквідність. Це означає швидкі та ефективні транзакції з більш стабільними цінами та меншими коливаннями.
  3. Безпека понад усе. Binance намагається підтримувати безпеку, яка є найвищим пріоритетом біржі. Binance є однією з перших криптовалютних бірж, які створили фонд безпечних активів для користувачів (SAFU) для захисту своїх коштів у крайніх випадках. Крім того, жодна особиста інформація, яку ви надали, не буде розкрита.
  4. Цілодобова підтримка клієнтів. Ми надаємо цілодобову підтримку клієнтів у чаті 8 мовами (англійська, китайська, російська, іспанська, португальська, турецька, корейська та в'єтнамська). Незалежно від того, чи ви є давнім користувачем Binance або тільки починаєте працювати з Binance, ми завжди готові допомогти.

Підсумок

Незалежно від ваших уподобань, коли справа доходить до продажу вашої криптовалюти за фіатні валюти, Binance має простий і зручний спосіб купувати, продавати і обмінювати криптовалюту. З новою функцією Sell-to-Card користувачі можуть безпосередньо продавати свої цифрові активи за фіатні гроші і переводити їх прямо на свою кредитну/дебетову картку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.