Як купити Ripple (XRP) на біржах криптовалют?

Як купити Ripple (XRP)? На яких біржах монета продається? Як з'явився XRP і для чого використовується? Відповіді на ці та інші питання читайте у нашій статті.

11 Липень 2022 - 10:13
24 листопада 2023 - 21:57
 0  46
Як купити Ripple (XRP) на біржах криптовалют?

Ripple — це цифрова платіжна платформа, що використовує технологію блокчейну та нативну криптовалюту для прискорення та здешевлення глобальних транзакцій. XRP — це власний токен для реєстру Ripple, який використовується для покращення конвертації валюти та міжнародних фінансових переказів.

Дізнайтеся більше про Ripple та XRP, про те, як вони працюють і як ви можете інвестувати в цю криптовалюту та її технологію.

Що таке Ripple (XRP)?

XRP — це службовий токен, вбудований у реєстр XRP. Коли реєстр був розроблений у 2012 році, розробники встановили обмеження в 100 мільярдів XRP на токен і передали 80 мільярдів з них компанії, тепер відомій як Ripple, яка використовувала їх для розробки швидкої та глобальної платіжної системи. Потім компанія заблокувала 55 мільярдів XRP на рахунках умовного депонування, щоб забезпечити стабільну пропозицію XRP.

Платформа Ripple XRP Ledger також виступає як децентралізована біржа, яка дозволяє торгувати XRP безпосередньо з партнерами. Тим не менш, XRP в першу чергу призначений для використання як розрахунковий шар — способу оплати — для міжнародних банківських транзакцій, але співтовариство також розглядає її як криптовалюту. XRP функціонує як свого роду неофіційна мережа грошових переказів, що базується на технології блокчейн.

Факт: Ripple заявляє, що її платформа XRP Ledger може проводити транзакції за три-п'ять секунд.

Алгоритм консенсусу XRP спирається на довірені підмережі — мережі, які є частиною більшого вузла валідації, розкиданого географічними регіонами, — для досягнення консенсусу щодо транзакцій. Кожен вузол у мережі Ripple довіряє вибраним вузлам, які становлять його унікальний список вузлів (UNL). Така ідея спрямована на створення механізму консенсусу, який може використовувати обмежена група серверів, що належать банку для підтвердження транзакцій XRP.

Як інвестувати в Ripple (XRP)

Хоча спочатку XRP не призначався для використання як цінний папір, похідний інструмент або валюта, його можна використовувати як інвестицію, оскільки він торгується на деяких біржах. Однією з найпопулярніших стратегій для Ripple (XRP) серед її інвесторів є купівля та утримання монети як довгострокова інвестиція, очікуючи, зростання ціни.

Ви також можете використовувати XRP як короткострокову інвестицію або для внутрішньоденної торгівлі, коли ви купуєте і продаєте його так само, як трейдери швидко купують і продають акції, щоб скористатися невеликими змінами цін протягом дня. Криптовалютні біржі функціонують 24 години на добу сім днів на тиждень, тому почати використовувати цю стратегію можна в будь-який момент.

Якщо ви зацікавлені у покупці XRP, ви можете знайти токен на різних біржах.

Як купити Ripple (XRP)

XRP можна придбати за фіатну валюту або інші криптовалюти, якщо конкретна біржа підтримує ці способи оплати.

Факт: Більшості бірж, які розміщують XRP, не дозволено працювати у Сполучених Штатах. Криптовалютні біржі, дозволені в США, не підтримують торгівлю XRP у відповідь на розслідування Комісії з цінних паперів і бірж (SEC), що триває.

Купити або продати Ripple можна на наступних біржах:

 • Binance;
 • Kucoin;
 • Huobi Global;
 • Bithumb;
 • Bitstamp;
 • FTX;
 • Kraken;
 • Bitfinex;
 • Poloniex;
 • eToro;
 • Liquid;
 • Gate.io;
 • WazirX;
 • Phemex.

Спори навколо XRP

Ripple Labs і XRP опинилися в центрі серйозного провадження, оскільки SEC вважає, що монета була запущена як цінний папір. Комісія з цінних паперів і бірж розслідує XRP щодо потенційного продажу як незареєстрованих цінних паперів.

SEC подала позов проти Ripple у грудні 2020 року, стверджуючи, що розподіл XRP на суму 1,3 мільярда доларів серед зацікавлених сторін порушує закони про цінні папери. Поки судовий розгляд у справі триває, багато криптовалютних бірж відреагували, обмеживши або скасувавши підтримку XRP.

За результатом справи Ripple уважно стежать інвестори та криптовалютні спільноти. Яким би не було остаточне рішення SEC, очікується, що воно вплине не тільки на Ripple Labs, але і на технологію блокчейну, всі види токенів і криптовалюти в цілому, тому що рішення на користь SEC закладе основу для майбутніх нормативних змін.

Швидкі запитання та відповіді

Що таке XRP?

XRP — це криптовалюта, вбудована в блокчейн-платформу Ripple з відкритим кодом.

Як використовується XRP?

XRP використовується як рівень розрахунків для фінансових установ, щоб зробити транскордонні транзакції швидше та дешевше.

Чи є XRP перспективною криптовалютою?

XRP розроблено як службовий токен для використання в блокчейні Ripple та платіжній платформі. Він не призначений для використання як криптовалюта, але спільноти інвесторів і криптовалют використовують його для торгівлі, зберігання та обміну. Однак у цьому відношенні він не такий популярний, як Bitcoin (BTC) або Ethereum (ETH).

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.