Як грати в Axie Infinity та заробляти криптовалюту AXS

Axie Infinity — це ігровий метавсесвіт на основі блокчейна, зосереджений на Axie, цифрових колекційних вихованцях та елементах битв. Прочитайте цей посібник, щоб дізнатися більше про ігровий процес Axie Infinity.

5 серпня 2022 - 10:14
24 листопада 2023 - 22:14
 0  155
Як грати в Axie Infinity та заробляти криптовалюту AXS

Axie Infinity — це натхненний Покемонами метавсесвіт, створений на основі блокчейну Ethereum. Lunacia, батьківщина Axie, складається з 90 601 земельної ділянки. Гравці можуть збирати, вирощувати, розводити та боротися з цифровими істотами, відомими як Axie. Axie використовують Землю як будинок і базу для операцій і можуть вільно обмінювати ці земельні ділянки, які представлені у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT).

Гра є платформою GameFi і побудована за моделлю «грай, щоб заробити» (P2E).

Гравці використовують Lunacia SDK для розробки ігор, а потім розміщують їх на своїй землі. Гра зберігається як NFT та може бути продана після її створення. Крім того, додаткові гравці зможуть увійти до гри, натиснувши на ці NFT на карті.

Компанія хоче створити екосистему неймовірних ігрових вражень, засновану на економіці, що належить гравцям. Ця особливість відрізняє Axie Infinity від інших ігор тим, що чим довше ви граєте, тим більше нагород ви отримуєте.

Як працює Axie Infinity?

Axie Infinity побудований на сайдчейні Ronin, який функціонує на платформі Ethereum, розробленому Sky Mavis. Сайдчейни — це рішення масштабованості, створені для усунення проблем зі зручністю використання мережі, які можуть виникнути, коли загальнодоступні мережі блокчейна перевантажені. Високі комісії за транзакції та затримки з підтвердженням транзакцій є двома прикладами цих труднощів.

Оскільки гра Axie Infinity працює на власному сайдчейні Ethereum, вона може використовувати переваги багатьох функцій блокчейна Ethereum, покладаючись при цьому на спеціалізовану мережу, яка більше підходить для її транзакційних потреб.

Після того, як перевантаженість мережі Ethereum у червні 2020 року завадила роботі Axie Infinity, поставивши під загрозу зручність її використання, Sky Mavis почала створювати сайдчейн Ronin. Ronin, за словами компанії, забезпечує швидке підтвердження транзакцій, спрощену адаптацію для нових користувачів та нижчі витрати на газ. Крім того, сайдчейн включає оглядач блоків.

З 2017 року популярність ігор на основі Ethereum зростала, розширюючись за рахунок включення предметів колекціонування NFT та метавсесвітів на дедалі більшій кількості платформ. Успіх Axie Infinity у 2021 році багато в чому обумовлений елегантною інтеграцією елементів криптографії та блокчейну в ігровий процес.

Токени Axie Infinity

Axie Infinity Shards (AXS) та Smooth Love Potions (SLP) — це два токени в екосистемі Axie Infinity. Монета AXS — це власні гроші мережі, які використовуються для винагороди гравців та адміністрування сайту. Axie Infinity Shards (AXS) сьогодні є однією з найпопулярніших монет, випущених у рамках конкретного метавсесвіту.

Гравці можуть заробляти монети AXS, граючи в різні ігри в метавсесвіті Axie Infinity і беручи участь у проектах користувальницького контенту. Власники монет AXS також можуть отримувати заохочення, якщо відправлять свої токени до стейкінгу, братимуть активну участь у грі, а також голосуватимуть по важливим питанням управління.

Axie розводяться за допомогою токенів SLP. Щоб отримати нове потомство, потрібні саме ці монети. Токени SLP не продаються безпосередньо гравцям Axie Infinity. Вони заробляються у процесі гри.

Базові класи Axie

Axie — віртуальні вихованці гри. Вони мають багато характеристик, одна з яких є базовим класом Axie. На вибір пропонується дев'ять різних класів Axie:

9 різних класів Axie для гравців

Axie та їх рух (або карти) потрапляють до однієї з цих дев'яти категорій. Axie та його маневри будуть того ж класу, що і чистокровні Axies. Якщо Axie не є чистокровним, це вказує на те, що два різних класи Axie схрещувалися десь серед його предків, внаслідок чого вихованець має кілька класів для своїх рухів і розмноження.

Хоча це не завжди погано, заводчики Axie Infinity віддають перевагу чистокровним Axies. При розведенні чистокровних Axie легше отримати вихованця з певними частинами тіла та талантами. В результаті чистокровні Axie — ті, у яких 6 із 6 частин тіла відповідають його расі. Чистокровині вихованці зазвичай досить дорогі.

Характеристики Axie

Axie мають чотири характеристики на додаток до їх базового класу:

Здоров'я (HP) Здоров'я Axie, або кількість пошкоджень, які вона може отримати до того, як буде нокаутована, вимірюється в HP.
Швидкість (Speed) Axie з вищою швидкістю атакують першими, а ті, хто має нижчу швидкість, атакують пізніше.
Майстерність (Skill) Коли Axie виконує багато карт/ходів (також відомих як комбо), майстерність збільшує шкоду, що завдається.
Бойовий дух (Morale)
Підвищує ймовірність завдання критичного удару і дозволяє Axie увійти до «останнього бою», даючи вихованцю можливість атакувати ще кілька разів, перш ніж він буде нокаутований.

Усього в Axie 140 очок характеристик, розділених між чотирма атрибутами відповідно до їх базового класу.

Частини тіла Axie

Axie мають шість додаткових компонентів тіла на додаток до їх базового класу:

 1. Очі (Eyes);
 2. Вуха (Ears);
 3. Роги (Horns);
 4. Рот (Mouth);
 5. Спіна (Back);
 6. Хвіст (Tail).

Кожна частина тіла належить до певного класу Axie, і компонент надає додаткові бонуси до характеристик залежно від класу:

Базовий клас Поліпшення характеристик
Рослина (Plant) 3 HP + 1 бойовий дух
Вода (Aqua) 3 швидкість + 1 HP
Рептилія (Reptile) 3 HP + 1 швидкість
Звір (Beast) 3 бойовий дух + 1 швидкість
Жук (Bug) 3 бойовий дух + 1 HP
Птах (Bird) 3 швидкість + 1 бойовий дух

Axie може складатися з різних частин кількох класів. Це те, що відрізняє кожен Axie.

Переваги класу Axie Infinity

Axie мають класові переваги, як і Покемони. Енергетична вартість, напад та захист — три значення карток Axie. При визначенні реальної шкоди, завданої ворожому Axie, в гру вступає клас вихованця. 

Три групи класів з відносинами камінь-ножиці-папір в Axie Infinity

Рептилія (Reptile) Сумрак (Dusk) Рослина (Plant)  перевищує Вода (Aqua) Птах (Bird) Зоря (Dawn)
Вода (Aqua) Птах (Bird) Зоря (Dawn) перевищує Звір (Beast) Жук (Bug) Механік (Mech)
Звір (Beast) Жук (Bug) Механік (Mech) перевищує Рептилія (Reptile) Сумрак (Dusk) Рослина (Plant)

Перевага класу над іншим Axie дозволяє вашому вихованцю завдавати більшу шкоду, незалежно від класу атаки. Це означає, що незалежно від того, який хід Reptile Axie робить, наприклад, проти Aquatic Axie, він завжди буде завдавати більшу шкоду. Тому, коли ви атакуєте з класовою перевагою, ви наносите на 15% більше шкоди. Однак ви наносите на 15% менше шкоди, коли атакуватимете з недоліком класу.

Крім того, якщо Axie використовує прийом, аналогічний класу значенням карти — наприклад, Axie Reptile використовує карту класу Reptile — цей вихованець отримає на 10% більше значень картки.

З іншого боку, карта Reptile Kotaro Bite має такі характеристики: 80 атаки, 20 захисту та 1 енергія. Коли Reptile Axie використовує Kotaro Bite, він завдає 88 шкоди і натомість отримує 22 очки щита. Ці бонуси підсумовуються. Коли Reptile Axie атакує Aquatic Axie за допомогою Kotaro Bite, загальна шкода становить 101.

Хоча є класи Mech, Dusk та Dawn Axie, на даний момент немає доступних карт Mech, Dusk або Dawn. З іншого боку, ці три класи є унікальними тим, що їх можна розводити лише за певних обставин.

Розведення чистокровних Axie різних класів — єдиний спосіб розведення цих класів. Коли ви розводите їх, ви отримуватимете Axie Mech, Dusk або Dawn у 33% випадків. 

Розмноження Dusk, Dawn і Mech в Axie Infinity

Потомство Батьки
Сумерка (Dusk) Рептилія (Reptile) + Вода (Aqua)
Зоря (Dawn) Рослина (Plant) + Птах (Bird)
Механік (Mech) Звір (Beast) + Жук (Bug)

Dusk, Dawn та Mech отримають посилення від карт певних класів, дотримуючись тієї ж концепції, що й класові бонуси. З іншого боку, Dusk, Dawn та Mech отримують лише 7,5% посилення від своїх карток, на відміну від своїх чистокровних побратимів.

Це лише половина чистокровних 15%, але ці спеціальні класи дають вам більше можливостей, коли справа доходить до формування вашої команди. Наприклад, ви можете безпечно мати карти Reptile та Aquatic на Dusk Axie, наприклад, з цими Axie.

Торговий майданчик Axie Infinity

Історія успіху Axie Infinity, що пропонує гру, в якій потрібно заробляти гроші, змусила весь світ змінити свої методи та перетворити ігри на прибутковий бізнес. З іншого боку, Axie Infinity Marketplace може злякати нових гравців.

Axie Infinity Marketplace — це центральне місце для торгівлі Axie NFT, де гравці можуть купувати та продавати своїх вихованців. Земельні ділянки є будинками для Axie і можуть бути покращені за допомогою матеріалів, отриманих з аукціону.

Землевласники також можуть знайти токени AXS на своїх ділянках. Вихованців можна купити або продати на Axie Infinity Marketplace, але їх також можна продати на інших платформах NFT. Ви також можете купити земельні ділянки та інші товари для своєї землі, такі як меблі та прикраси.

Але сервери Axie Infinity можуть час від часу перевантажуватися через підвищену активність користувачів. Це може спричинити короткочасні проблеми у грі, наприклад, збій торгового майданчика. Коли це відбувається, деякі користувачі можуть мати проблеми з покупкою Axie.

Щоб вирішити цю проблему, можна спробувати перезавантажити комп'ютер і знову увійти в гру. Також переконайтеся, що Axie Infinity підключено до гаманця Ronin. Потім знову спробуйте купити Axie. Якщо з'явиться помилка торгового майданчика, змініть спосіб оплати та повторіть спробу або зачекайте, поки помилка не буде усунена, якщо транзакція знову не вдалася.

Де можна купити криптовалюту Axie Infinity (AXS)?

Користувачі повинні спочатку зареєструватися на біржі криптовалют, яка підтримує торгівлю токенами Axie Infinity, щоб придбати AXS. Монети можна купувати та продавати на кількох біржових платформах, включаючи Binance, Huobi Global, Coinbase, FTX, Bithumb, KuCoin, Gate.io та Kraken.

Після покупки криптовалюти вам знадобиться гаманець для їх зберігання, наприклад, гаманець MetaMask.

Як грати в Axie Infinity?

З огляду на зростання Axie Infinity, NFT також можна купити на торговому майданчику Axie Infinity. Виконайте такі дії, щоб купити Axie NFT на торговому майданчику:

 • Зареєструйтесь на торговому майданчику та увійдіть до системи. Швидше за все, це офіційний торговий майданчик Axie Infinity, де ви можете купувати та продавати Axies за Ethereum (ETH). Пам'ятайте, що для того, щоб почати грати в Axie Infinity, ви повинні спочатку купити трьох вихованців;
 • Купіть ETH на біржі криптовалют, такій як Binance;
 • Створіть гаманець MetaMask і внесіть до нього свої ETH;
 • Створіть обліковий запис Ronin Wallet внесіть до нього ETH з MetaMask за допомогою Ronin Bridge;
 • Перейдіть на Axie Marketplace і увійдіть до системи, використовуючи свій гаманець Ronin;
 • Придбайте щонайменше 3 Axie;
 • Завантажте ігровий клієнт Axie Infinity з офіційного сайту.

Як встановити ігровий клієнт Axie Infinity?

Після покупки загону із трьох Axie вам потрібно буде спочатку завантажити ігровий клієнт, а вже після можна приступати до фарма Smooth Love Potions! Ви можете завантажити установник Axie Infinity з їхнього офіційного сайту та встановити його на свій робочий стіл (пристрій Windows або MacOS) або мобільний телефон.

Якщо ви граєте на смартфоні, ігровий додаток ще не доступний в офіційних магазинах додатків для Android та iOS. З іншого боку, розробники завантажили версію мобільної програми гри на свої сервери, а також на платформу Apple TestFlight.

Як завантажити Axie Infinity для Android?

Просто завантажте APK-файл з їхнього веб-сайту, щоб встановити мобільний додаток Axie Infinity на свій пристрій Android:

 • Відвідайте AxieInfinity.com;
 • У верхньому правому меню виберіть «Play Now»;
 • Виберіть «Android» у розкривному меню;
 • Натисніть «Відкрити» або «Встановити», щоб підтвердити запит;
 • Тепер на вашому пристрої має бути встановлений ігровий клієнт Axie Infinity.

Як завантажити Axie Infinity на iOS?

Слідуйте наведеним нижче інструкціям, щоб грати в Axie Infinity як бета-тестер на своєму пристрої iOS:

 • Відвідайте AxieInfinity.com;
 • У верхньому правому меню виберіть «Play Now»;
 • Виберіть «iOS» у розкривному меню;
 • Подайте заявку на участь у TestFlight;
 • Встановіть програму TestFlight з App Store, якщо вас схвалили;
 • Axie Infinity можна завантажити за допомогою програми TestFlight.

Як завантажити Axie Infinity для Windows?

На ПК з Windows виконайте такі кроки, щоб встановити Axie Infinity:

 • Натисніть на посилання тут, щоб завантажити інсталятор Windows;
 • Щоб встановити гру, розпакуйте ZIP-файл і запустіть програму інсталяції;
 • Після цього ви зможете грати в Axie Infinity через ігровий клієнт Mavis Hub.

Як завантажити Axie Infinity для MacOS?

Щоб встановити Axie Infinity на MacOS, виконайте такі дії:

 • Відвідайте сторінку, щоб отримати установник MacOS;
 • Перемістіть ігровий клієнт Mavis Hub до папки «Програми» після відкриття файлу DMG;
 • Після цього ви зможете запустити ігровий клієнт та авторизуватися.

Як заробити криптовалюту в ігровому метавсесвіті Axie Infinity NFT?

Фарм внутрішньоігрового предмета під назвою Smooth Love Potion або SLP — найпростіший і найпоширеніший спосіб заробити гроші в Axie Infinity. SLP можна заробити просто граючи в гру. Потім виходячи з поточної ринкової ціни SLP, ви можете продати їх на ринку.

Крім того, SLP є цінним ресурсом у грі, і вони мають великий попит, тому що використовуються для розведення більшої кількості вихованців. В результаті SLP повинні споживатись для розмноження Axies. Чим більше потрібно SLP, тим вищий рівень породи. Це основна причина, через яку SLP залишаються рідкісними і, отже, дорожчими, винагороджуючи гравців, які доклали зусиль для їхнього збору.

У Axie Infinity є три способи отримати Smooth Love Potions:

 1. Воюйте з монстрами в режимі пригод (Adventure Mode);
 2. Воюйте з іншими гравцями на PVP;
 3. Виконуйте щоденні квести, такі як простий вхід до системи один раз на день.

Гравці можуть заробляти в середньому 100-200 SLP на день. Однак пам'ятайте, що ціна SLP сильно коливатиметься, як і інші криптовалюти, особливо тому, що гра останнім часом викликала великий інтерес. Крім того, попит та пропозиція SLP будуть сильно впливати на прибуток.

Чи можна застейкати токени AXS?

Стейкінг — це метод підтримки цілісності та довгострокової життєздатності блокчейну, який залежить від користувачів для забезпечення завершення транзакцій. Стейкінг в мережі Axie Infinity означає, що користувальницькі токени AXS перераховуються в стейкінг-пул на певний період часу.

Згодом нагороди накопичуватимуться, дозволяючи користувачеві заробляти більше токенів AXS. Стейкінг також надасть користувачам часткове володіння грою та право голосу щодо майбутнього використання скарбниці ігрової спільноти.

Sky Mavis вручила токени AXS своїм першим гравцям в ознаменування дебюту стейкінгу AXS від Axie Infinity. Токени AXS були вручені всім користувачам, які почали грати в Axie Infinity до 20 жовтня 2021 року.

Як застейкати токени AXS?

Стейкінг токенів — дуже просте завдання. Стейкерам потрібно лише перейти в панель керування стейкінгом AXS і виконати такі кроки:

 • Перейдіть до AXS Staking Dashboard, щоб застейкати AXS;
 • Якщо ви новачок у стекінгу AXS, вам спочатку потрібно підключити свій гаманець Ronin. Для цього натисніть «Connect Ronin Wallet»;
 • Кнопка «Stake» з'явиться після того, як ваш гаманець буде успішно підключений;
 • Натисніть на вищезгадану кнопку, а потім введіть бажану суму для стейкінгу і знову натисніть «Stake»;
 • Ronin запропонує вам підтвердити транзакцію. Після авторизації транзакції, ви побачите суму AXS у графі «Total Staked» і почнете отримувати винагороди від стейкінгу AXS.

На додаток до вищезазначеного, ви завжди можете скасувати стейкінг токенів і повернути їх у свій гаманець Ronin.

 • Натисніть кнопку «Unstake» після підключення гаманця;
 • Вкажіть кількість AXS, яку ви хочете вивести зі стейкінгу, натиснувши на кнопку «Unstake»;
 • Гаманець Ronin запросить підтвердження транзакції. Після завершення авторизації платежу кількість застейканих AXS зміниться. Суму виведення буде повернуто на ваш гаманець Ronin.

Як безкоштовно грати в Axie Infinity?

«Стипендія» в Axie Infinity — це форма пасивного доходу, аналогічна володінню франшизою.

Як вже говорилося раніше, ви зможете боротися з іншими користувачами тільки в тому випадку, якщо у вас є загін із трьох (3) Axie у грі Axie Infinity. Ви можете передати їх іншим людям (яким ви довіряєте) і дозволити їм грати, використовуючи вашу команду для фарма SLP. Отримати більше Axies можна або шляхом розведення, або покупкою більшої кількості вихованців на торговому майданчику.

Процес передачі вихованців іншому гравцю відомий як «стипендія», і вона дуже поширена серед Axie. Як для менеджера (людини, яка поширює безкоштовні Axies), так і для дослідника (гравця) це майже завжди безпрограшна ситуація. Стипендії зазвичай тягнуть за собою поділ 50-50, 60-40 або 70-30 SLP, наформлених дослідником. Менеджер отримує раніше обумовлену частку SLP.

Як безкоштовно отримати трьох Axie?

Щоб мати право на отримання стипендії та безкоштовної стартової команди з трьох Axie, ви повинні:

 1. Знайти дослідників Axie, яких наймає менеджер чи гільдії;
 2. Повідомте менеджеру, що ви хотіли б отримати стипендію;
 3. Отримайте безкоштовні Axies у свого менеджера, як тільки вашу кандидатуру схвалять і починайте грати!

Щоб стати дослідником у Axie Infinity, ви повинні знайти заводчиків або менеджерів з великою кількістю додаткових Axies, які також шукають дослідників (гравців). Деякі гравці або ділові люди створюють «гільдії», в яких вони інвестують у велику кількість Axies і платять дослідникам, щоб вони заробляли SLP від ​​їхнього імені для отримання пасивного доходу.

Якщо ви зацікавлені стати стипендіатом Axie, ось кілька ресурсів, на які варто звернути увагу:

Майбутнє Axie Infinity

У 2021 році Axie Infinity значно збільшила свою аудиторію. Тому розробникам Axie довелося масштабувати інфраструктуру, щоб задовольнити попит через величезний короткочасний наплив нових гравців.

За словами Ендрю Кемпбелла, керівника Axie Infinity, 2022 буде повністю зосереджений на ігровому процесі — запуск Origins, бойовий досвід та Project K — наземний ігровий досвід.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.