Як видалити майнінг акаунт на Binance Pool – покрокова інструкція

Детальна інструкція про те, як видалити майнінг-аккаунт на платформі Binance Pool. Альтернативні варіанти вирішення цього завдання. Призупинення майнінгу через цей пул.

9 травня 2022 - 20:42
24 листопада 2023 - 21:24
 0  28
Як видалити майнінг акаунт на Binance Pool – покрокова інструкція
© BROKKER GROUP 2022

Стрімкий розвиток криптовалюти призвів до значних складнощів майнінгу. Тепер потужного процесора та відеокарти недостатньо для ефективного видобутку монет. Сформувати повноцінну ферму може не кожен. Щоб вирішити цю проблему, було створено унікальну технологію спільного (хмарного) майнінгу. Багато хто почав використовувати для цього Binance Pool, створивши спеціальні акаунти на біржі.

Що таке майнінг пул на Binance

Binance Pool – це технологія, що дозволяє брати участь у глобальному процесі видобутку криптовалюту спільно з іншими користувачами. Підключившись до системи Binance, користувач отримує ряд переваг:

  • Майніт криптовалюту;
  • Виводить монети на гаманець пулу без комісії;
  • Платить комісію на майнінг лише 0,5% (на інших проектах комісія вища);
  • бачить точну статистику за своєю потужністю майнінгу;
  • Може користуватися зручною та продуманою екосистемою біржі.

Все це залучило до проекту безліч майнерів, завдяки чому біржа Binance зайняла лідируючі позиції з видобутку BTC та ETH.

Як видалити обліковий запис

Багато користувачів, які колись підключилися до спільного видобутку монет і вирішили згодом з якихось причин припинити співпрацю з біржею не знають, як видалити майнінг аккаунт на Binance Pool.

На жаль, зробити це неможливо. Справа в тому, що облікові записи цього типу «прив'язані» до основного облікового запису користувача, та використовуються в основному для обліку, налаштування та підключення обладнання до хмарного майнінгу. Тому створений суб-акаунт видалити неможливо.

Але якщо ви точно вирішили не брати участь у спільному майнінгу і вирішили будь-що видалити майнінговий акаунт, то доведеться вас розчарувати. Зробити це неможливо. Ви можете просто перестати користуватися цим суб-аккаунтом, якщо більше не хочете займатися майнінгом.

Якщо ж видалення додаткового майнінгового акаунта питання для вас важливе, то можна спробувати видалити свій основний обліковий запис на біржі. Зробити це можна звернувшись до служби підтримки, але попередньо необхідно вивести всі активи зі свого гаманця.

Після видалення облікового запису, можна створити новий обліковий запис на цій же біржі або на будь-якій іншій.

Підсумувавши, можна сказати наступне, якщо ви не впевнені в тому, що хочете займатися майнінгом, краще навіть не пробувати підключатися до пулу. Якщо ж ви вже це зробили, і тепер думаєте, як видалити субаккаунт, то просто перестаньте користуватися ним, і він стане неактивним. Можливо, колись біржа Binance допрацює свою систему і реалізує можливість видалення майнінгових акаунтів, оскільки цей запит є досить актуальним.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.