Як купити криптовалюту Moons (XMOON) на біржі Honeyswap?

Як купити Moons (XMOON)? На яких біржах ця монета продається? Як з'явилася монета XMOON та де використовується? Відповіді на ці та інші питання читайте у нашій докладній статті.

5 Липень 2022 - 14:21
24 листопада 2023 - 21:53
 0  40
Як купити криптовалюту Moons (XMOON) на біржі Honeyswap?

Крок 1: Знайдіть біржу. XMOON можна придбати лише на біржі Honeyswap. Це біржа тільки для криптовалюти, а це означає, що вам потрібно буде підключити свій цифровий гаманець і використовувати крипто (так ще називають криптовалюту) для покупки XMOON.

Крок 2: Купуйте DAI та стейблкоїн. Щоб купити XMOON, ви повинні перевести DAI MakerDAO (DAIUSD) та сумісну стабільну монету у свій цифровий гаманець. Монети або токени, що підтримуються валютою, що представляють кошти, включають монети доларів США (USDC) і Tether (USDT). DAI можна використовувати для оплати мережевих комісій, а стабільна монета обмінюється на монети XMOON.

Ви можете придбати як DAI, так і стейблкоїни на централізованій криптобіржі, як Coinbase.

Крок 3: Переведіть криптовалюту в цифровий гаманець. Коли ви купуєте DAI та стейблкоїн, вам необхідно перевести їх у свій сумісний з Ethereum цифровий гаманець (наприклад, гаманець Metamask) для використання з Honeyswap. Більшість бірж дозволяють вивести свої монети, що представляють ваші кошти, шляхом введення адреси вашого цифрового гаманця та переведення монет з платформи. За виведення токенів стягуються мережеві збори.

Увага! Переконайтеся, що ви переводите свої монети на правильну адресу гаманця, і що ваш гаманець підтримує цю криптовалюту. В іншому випадку ваші монети (тобто ваші кошти) можуть бути втрачені назавжди.

Крок 4:  Конвертуйте DAI у xDAI. Оскільки XMOON можна придбати лише на Honeyswap, ви повинні конвертувати DAI у xDAI, щоб сплатити мережеві збори Honeyswap. Для цього ви можете підключити свій гаманець на основі Ethereum, такий як Metamask, до сайдчейну bridge.xdaichain.com, вибрати кількість DAI, яку ви хочете конвертувати, та підтвердити транзакцію. Для цього потрібно буде сплатити деякі «газові збори» за допомогою Ethereum (ETH).

Крок 5: Підключіть свій цифровий гаманець до Honeyswap. Щоб підключити свій цифровий гаманець до Honeyswap, вам необхідно переконатися, що у вас є гаманець, який підтримує мережу xDAI, наприклад Metamask. Вам також необхідно мати баланс токенів xDAI для оплати мережевих «плат за газ» купуючи XMOON на біржа Honeyswap.

Крок 6: Обміняйте стейблкоїни на XMOON. Коли ви придбали сумісну криптовалюту для торгівлі з XMOON, тепер ви можете здійснити угоду. Виберіть торгову пару XMOON, якою ви хочете торгувати (наприклад, XMOON/USDC), виберіть суму, якою хочете торгувати, та підтвердіть дані. Коли ви будете задоволені деталями замовлення, підтвердіть обмін, після чого купите XMOON. За обробку транзакції з вас стягуватиметься комісія, сплачена в xDAI.

Вітаємо, ви стали щасливим володарем криптовалюти XMOON.

Чи є XMOON надійною інвестицією?

XMOON можна купити лише за копійки, а загальний запас монет становить 75 000 000 000 монет.

Це розумна інвестиція? XMOON (як і всі криптовалюти) є спекулятивним вкладенням, тому ось що слід враховувати перед інвестуванням у XMOON:

XMOON досягла історичного максимуму близько 0,36 долара за монету в серпні 2021 року і зараз коштує близько 0,03 долара за монету, що становить втрату вартості приблизно на 90%.

XMOON в першу чергу розроблений як функція форуму Reddit r/Cryptocurrency та доступний лише на одній біржі (Honeyswap). Загальна ринкова капіталізація XMOON становить трохи більше 3 мільйонів доларів, що вказує на дуже низьку інвестиційну вартість та низьку ліквідність.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.