Як вивести гроші з Binance Pool?

Детальна інструкція про те, як вивести гроші з Binance Pool на гаманець для криптовалют або банківську картку. Два варіанти отримати видобуту криптовалюту або її продаж на біржі.

9 травня, 2022 - 23:44
10 січня, 2023 - 22:29
 0  15
Як вивести гроші з Binance Pool на гаманець чи карту
© BROKKER GROUP 2022

Binance Pool – це технологія хмарного майнінгу, що дозволяє видобувати блоки всім бажаючим користувачам. Пул надає більше можливостей для пошуку блоків транзакцій та отримання за них винагород завдяки спільній роботі користувачів та потужності обладнання. Поодинці зробити це в рази складніше та довше.

Якщо користувач хоче вступити до системи, йому необхідно зареєструватися на біржі, яка надає таку можливість, та приєднатися до пулу.

Як вивести гроші

Якщо користувач успішно підключився до пулу та почав отримувати винагороди, то рано чи пізно перед ним неминуче постає питання, як вивести гроші з пулу бінанс. Отриману винагороду за майнінг можна вивести на банківську картку або на особистий крипто гаманець, що автоматично створюється на біржі бінанс у момент реєстрації.

Кріпто гаманець

Швидше і найпростіше вивести гроші на гаманець із бінанс пулу. Спіт гаманець використовується для обміну або торгівлі криптовалютою. Щоб перекласти на нього монети, отримані в пулі, необхідно:

  • Зайти на сайт біржі;
  • Увійти в особистий кабінет, ввівши логін та пароль;
  • Перейти до розділу «Гаманець»;
  • Вибрати підрозділ «Пул-акаунту»;
  • Вибрати потрібну монету та натиснути на кнопку «Переклад»;
  • У вікні вказати кількість монет, яку необхідно вивести;
  • Перевірити напрямок. Потрібно, щоб переклад був встановлений «з Пул-аккаунта в Спотовий гаманець». Якщо напрямок вказано навпаки, натиснути на стрілочки, які його поміняють.

Після натискання кнопки «Підтвердити» здійсниться процес перекладу.

Банківська карта

Щоб вивести гроші з бінанс пулу на карту, необхідно спочатку перевести їх на спотовий гаманець, дотримуючись алгоритму, вказаного вище. Коли монети на нього надійдуть, їх слід конвертувати в USDT. Для цього потрібно зайти в розділ «Торгівля-Конвертація», і поміняти USDT на валюту, що цікавить, наприклад, на долари. Щоб це зробити, потрібно зайти в розділ «Торгівля - Класична», і вибрати пару USDT/USD. Після цього можна здійснити продаж USDT за поточним курсом, отримавши за це долари. Щоб провести транзакцію, потрібно створити ордер на продаж, вказавши, скільки USDT буде продано. Щоб підтвердити свій намір, потрібно натиснути кнопку «Продати».

Якщо транзакція пройшла успішно, необхідно перейти до розділу «Гаманці» - «Фіат і Спот». У фіатному балансі буде вказано скільки грошей доступно для виведення. Тепер потрібно натиснути активну кнопку «Виведення» та заповнити стандартну форму, вказавши в ній:

  1. Тип валюти (у нашому випадку долари);
  2. Спосіб виведення (в даному випадку це банківська картка);
  3. Суму.

Якщо картка не прив'язана до облікового запису, то у вікні, що з'явиться, потрібно буде ввести її реквізити.

Виведення монет з пулу на внутрішній гаманець здійснюється миттєво. Тоді як при виведенні грошей на банківську картку доведеться зачекати. Переклад може тривати від 30 хвилин до 3-х робочих днів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.