Як купити Pundi X: посібник для початківців з покупки PUNDIX

Як купити Pundi X (PUNDIX)? На яких біржах монета продається? Як з'явилася монета PUNDIX та де використовується? Відповіді на ці та інші питання читайте у нашій статті.

4 січня 2023 - 23:19
24 листопада 2023 - 22:37
 0  134
Як купити Pundi X: посібник для початківців з покупки PUNDIX

Криптовалюти без конкретних варіантів використання у довгостроковій перспективі завжди є абсолютно непотрібними. Саме тому кожному проекту необхідно мати чітко сформульовану мету існування, а також пропонувати споживачам корисні та надійні застосунки для вирішення конкретних проблем. Pundi X (PUNDIX) — один із ряду проектів,  команда якого працює над створенням пов'язаної інфраструктури з конкретними прикладами використання криптовалютних транзакцій point-of-sale (POS).

Якщо коротко, то Pundi X — працює над розгортанням POS-систем на основі блокчейну. Команда співпрацює з роздрібними торговцями, платіжними компаніями та урядами для створення широкої платіжної системи на основі криптовалют, і зараз працює на більш ніж 30 ринках по всьому світу.

Pundi X був запущений у квітні 2021 року і за цей час зазнав багатьох змін. Падіння на ринку криптовалют майже не вплинули на вартість токена, і він продовжує зростати до початкового максимуму, досягнутого в перші тижні після запуску. Станом на 5 січня 2023 року ринкова капіталізація PUNDIX складає близько 84 мільйонів доларів.

Як купити Pundi X

Нижче ви знайдете докладний посібник з купівлі токена PUNDIX і список платформ, де його можна придбати, а також безпечно зберігати протягом тривалого часу.

1. Виберіть платформу для покупки Pundi X (PUNDIX)

Першим кроком при покупці будь-якої криптовалюти є вибір платформи для здійснення угоди. Це часто пов'язано з вибором між централізованою або децентралізованою біржею, і кожна має свої плюси і мінуси. Перша дозволяє купувати криптовалюту за фіат і, як правило, має більш інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а другий тип бірж може бути безпечнішим та конфіденційнішим.

Pundi X доступний на ряді популярних централізованих бірж (CEX), включаючи Binance, Bithumb, ProBit та Upbit та багатьох інших. Що стосується децентралізованих бірж (DEX), Pundi X доступний Uniswap, одній з найпопулярніших DEX на основі Ethereum.

Вибираючи DEX, майте на увазі, що кожна платформа має певні ризики, пов'язані з нею. Зверніть увагу на те, чи має біржа ліцензію на роботу, її історію щодо безпеки, думку користувачів та історію управлінських рішень.

Що б ви не обрали, завжди пам'ятайте, що ви повинні дотримуватися законів вашої країни проживання. Це включає законність фактичного придбання криптовалюти та закони про оподаткування криптовалютних активів.

2. Створіть обліковий запис на вибраній платформі

Після того, як ви вибрали платформу, необхідно створити обліковий запис на біржі. Це досить простий процес, який, ймовірно, вимагатиме проходження деяких додаткових процедур, таких як «Знай свого клієнта» (KYC) для централізованих бірж. Цей процес чимось схожий на відкриття банківського рахунку.

Інформація, яку ви повинні будете надати, включатиме ваше повне ім'я, адресу та посвідчення особи, і вам також може знадобитися надати ідентифікаційну інформацію платника податків, таку як номер соціального страхування або номер основного рахунку (PAN). Деякі біржі будуть накладати обмеження в залежності від того, скільки інформації ви надали в рамках KYC. Тому вам потрібно надати необхідні дані для максимально повного доступу до функцій біржі. Вам також потрібно буде підтвердити свій обліковий запис, що може зайняти від кількох годин до кількох днів.

Децентралізовані біржі простіші у використанні, ніж централізовані, тому що вам знадобиться лише сумісний гаманець, такий як MetaMask. Якщо у вас є такий гаманець, ви зможете підключитися до DEX через розширення та торгувати PUNDIX.

3. Додайте фіат або криптовалюту в гаманець свого облікового запису

Вам, звичайно, знадобиться певний капітал, щоби почати торгувати. Цей процес трохи відрізняється для централізованих та децентралізованих бірж.

Для облікового запису на централізованій біржі вам потрібно буде внести фіатну валюту, що ви можете зробити після того, як надасте всю необхідну інформацію. Більшість бірж пропонують депозити за допомогою банківського переказу, дебетової чи кредитної картки, і є кілька обмежень, коли йдеться про мінімальні депозити. Оскільки за кожну угоду на централізованій біржі стягуються комісії, вам потрібно внести достатню суму, щоб покрити купівлю цифрових активів та комісію.

Децентралізовані біржі вимагатимуть від вас криптовалюти для здійснення угоди. Якщо у вас вже є криптовалюта, вам потрібно буде перевести її на свою адресу MetaMask (або будь-якого іншого гаманця), після чого ви зможете здійснити угоду. Якщо ні, вам доведеться придбати їх на централізованій біржі та відправити на свій гаманець. Хорошим вибором для депозиту як криптоактив буде Ethereum (ETH), і не забудьте залишити деякі додаткові кошти для комісій за газ.

4. Почніть торгувати PUNDIX

Коли у вас буде потрібна фіатна валюта або криптовалюта, ви можете почати торгувати PUNDIX. Цей процес повинен зайняти лише кілька хвилин, а фактична передача може зайняти від кількох хвилин до кількох годин.

На централізованій біржі перейдіть до розділу торгівлі — інтерфейс на різних біржах виглядає по-різному — та знайдіть PUNDIX. Виберіть суму, яку ви хочете купити, і ви повинні побачити екран із питанням про спосіб оплати фіатними грошима. Введіть усі дані та підтвердіть угоду. Переказ буде здійснено та відображено у вашому обліковому записі найближчим часом.

Зверніть увагу, що деякі централізовані біржі не дозволяють купувати всі криптовалюти за фіатну валюту. Один із способів обійти це — купити стабільну монету, таку як Tether (USDT), з використанням фіату та, у свою чергу, використовувати її для покупки криптовалюти. У цьому випадку вам доведеться спочатку здійснити угоду по купівлі USDT за фіатну валюту, а потім обміняти USDT на PUNDIX.

Для децентралізованого обміну процес відрізняється тим, що після того, як ви підключите свій гаманець, вам буде запропоновано зв'язати PUNDIX з криптовалютою, яку ви використовуєте для здійснення угоди. Припускаючи, що це ETH, ви обмінятимете певну кількість ETH на PUNDIX. У міру того, як ви дотримуватиметеся інструкцій, вам буде запропоновано кілька підтверджень від MetaMask. Прийміть їх, і незабаром ви побачите PUNDIX у своєму гаманці.

5. Виведення PUNDIX на інший гаманець

Після того, як ви здійснили угоду, ви зможете перевести PUNDIX із централізованого біржового гаманця на власний гаманець. Для цього вам потрібно буде вибрати виведення коштів та ввести адресу, на яку ви хочете надіслати PUNDIX. Це рекомендується зробити з метою безпеки, і апаратні гаманці часто є найкращим вибором для довгострокового зберігання криптовалют.

Висновок

Покупка монет Pundi X не дуже відрізняється від процесу придбання інших криптовалют. Під час здійснення транзакцій дуже важливо бути уважним і не поспішати завершити угоду. Так ви можете уникнути непоправних помилок.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.