Що таке Binance Pool для майнінгу та як він працює

Детальний опис платформи Binance Pool для майнінгу. Призначення та принцип роботи. Як почати майнити криптовалюту за допомогою цього пулу?

9 травня 2022 - 20:39
24 листопада 2023 - 21:23
 0  43
Що таке Binance Pool для майнінгу та як він працює
© BROKKER GROUP 2022

Зростання вартості криптовалюти, що дозволяє пристойно заробляти, приваблює нових користувачів на спеціалізовані біржі. Щоб почати заробляти на цифровому активі, користувач може просто купити будь-яку монету за певною ціною і продати її з часом дорожче. Однак у цьому випадку є ризик того, що монета не зросте в ціні, і користувачеві доведеться фіксувати збиток. А якщо проект, який запустив токен, зникне, то інвестор взагалі втратить свої гроші повністю. Саме тому багато хто воліє майнути криптоактиви, а потім продавати їх за поточною вартістю.

Що таке майнінг пул на Binance

Багато хто цікавиться, що таке майнінг пул на Binance. Справа в тому, що видобути достатню кількість монет поодинці, неможливо. Пов'язано це з тим, що криптовалюти постійно розвиваються, відповідно ускладнюються алгоритми їх отримання, і обчислювальної потужності відеокарт і процесорів рядових користувачів просто не вистачає для їхнього ефективного видобутку. Тому тепер, щоб видобувати достатню кількість монет, потрібно будувати майнінг ферму, що потребує суттєвих фінансових вкладень. Обійти це можна за допомогою хмарної платформи для майнінгу криптовалют Binance Pool.

Ця технологія дозволяє швидко збільшити потужність майнінгу, об'єднавши зусилля десятків користувачів, завдяки чому відпадає необхідність купувати багато обладнання.

Принцип роботи

Тепер розберемося, як працює майнінг пул на  Binance. Усі бажаючі приєднуються до пулу, і починають займатися майнінгом. Пул – це сервер, який розподіляє завдання розрахунку підпису блоку між підключеними майнерами. Вклад кожного користувача оцінюється за допомогою share. Як тільки одна з share склалася, у пулі з'являється інформація про готовність блоку, і починається процес розподілу винагород між учасниками.

На розрахунок винагороди впливають всі прийняті share, не враховуючи того, перетворилися вони на підпис блоку чи ні. Таким чином, досягається чесний розподіл винагород. Обладнання майнера з невисокими потужними характеристиками може працювати дуже довго, але так і не знайти жодного блоку. Однак, незважаючи на це, користувач все одно отримає свою винагороду, тому що йому платять за ймовірність того, що одне з рішень було правильним.

Майнінг-пул має координатора, який відповідає за організацію майнерів. Він контролює роботу майнерів, слідкує, щоб вони користувалися різними значеннями nonce і не витрачали потужність, намагаючись створити однакові блоки. До завдань координатора також входить розподіл винагород та їх виплата.

Як почати майнити

Щоб увійти до майнінгу пулу на Binance, необхідно:

  • Зареєструватися на офіційному сайті біржі;
  • Пройти процедуру верифікації облікового запису;
  • Вибрати інструмент, який майнутиметься, оскільки від цього залежить, яке обладнання знадобиться для роботи;
  • Придбати та підключити необхідне обладнання. Зазвичай достатньо мати майнер, блок живлення, мережеві кабелі та комп'ютер для управління процесом;
  • Створити суб-аккаунт для майнінгу, перейшовши до розділу Binance Pool;
  • Встановити ім'я воркера;
  • Встановити програмне забезпечення для вибраного інструменту;
  • У розділі конфігурацій майнера вписати URL Binance Pool;
  • У розділі «Додаткові параметри» налаштувати платежі для облікового запису.

Після цього можна запускати майнінг. Дохід від майнінгу буде перераховуватись на рахунок користувача автоматично на щоденній основі. Платежі можна відстежувати у розділі «Дохід». У розділі «Статистика» користувач може відслідковувати дані за весь період майнінгу.

На сьогоднішній день користувачі можуть підключитися до майнінгу BTC, BCH, BSV, ETH, ETC. Можливо згодом, список криптовалют для майнінгу на біржі Binance збільшиться.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.