Як придбати криптовалюту Baby Doge (BabyDoge) на біржах DEX?

Як купити Baby Doge (BabyDoge)? На яких біржах ця монета продається? Як з'явилася монета Baby Doge та де використовується? Відповіді на ці та інші питання читайте у нашій докладній статті.

6 Липень 2022 - 17:56
24 листопада 2023 - 21:53
 0  39
Як придбати криптовалюту Baby Doge (BabyDoge) на біржах DEX?

Baby Doge — це криптовалюта, яка зараз доступна виключно через децентралізовані біржі, іноді звані DEX. Децентралізовані біржі дозволяють купувати криптовалюту за іншу криптовалюту. Якщо ви хочете купити Baby Doge, важливо розуміти кроки, необхідні для успішної покупки.

Baby Doge є цифровою валютою, що торгується на децентралізованих криптовалютних ринках. Вона доступна в блокчейнах Ethereum та Binance Smart Chain.

Що таке Baby Doge?

Baby Doge — криптовалюта-мем, схожа на Dogecoin та Shiba Inu. В даний час вона зберігається у більш ніж 300 000 гаманців. Засновники Baby Doge пропонують купувати валюту за допомогою бірж PancakeSwap або Uniswap, хоч ви можете знайти її через додаткові біржі або постачальників гаманців.

Baby Doge є токеном криптовалюти, тобто він працює як смарт-контракт через існуючі блокчейни. Смарт-контракт Baby Doge робить валюту доступною через гаманці Ethereum та Binance Smart Chain. Сумісні варіанти включають MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet та гаманець, вбудований у браузер Brave.

За даними CoinMarketCap, максимальна доступна пропозиція становить 420 квадрильйонів токенів (це 420 000 000 000 000 000). Поточна загальна вартість усіх токенів Baby Doge, якщо припустити, що всі 420 квадрильйонів токенів знаходяться в обігу, становить 691 мільйон доларів.

Для транзакцій Baby Doge стягується комісія у розмірі 10%. Половина повертається власникам Dogecoin, а половина, що залишилася, фінансує пул ліквідності PancakeSwap для Baby Doge, який може бути спалений або реінвестований у проект Baby Doge.

Історія цін Baby Doge

Найстаріша доступна історія цін на Baby Doge сходить до червня 2021 року, коли його вартість становила 0,000000000175 доларів США за токен. Незабаром після цього, у липні 2021 року, він досяг пікового значення 0,000000007695,2 долара США.

З того часу валюта підтримувала вартість приблизно від 0,0000000005 до 0,0000000006 доларів. Зверніть увагу, що вищі значення тут мають на один нуль менше ніж нижні. Валюта залишається дуже волатильною.

Як купити Baby Doge

Провідними ринками для Baby Doge за обсягом торгів є LBank, BKEX та OKX. На їхню частку припадає більше половини всіх угод Baby Doge. На настільних комп'ютерах хорошим варіантом є використання гаманця MetaMask чи аналогічного. Для мобільних пристроїв найпростіше використовувати сумісну програму, таку як Coinbase Wallet.

Ніжче описано кроки, щоб купити Baby Doge за допомогою веб-браузера на комп'ютері або ноутбуку:

  1. Створіть та поповніть сумісний гаманець криптовалюти: створити сумісний гаманець Binance Smart Chain або Ethereum, якщо у вас його ще немає. Він повинен бути профінансований за допомогою Binance Coin, Ether або іншої сумісної валюти, яку підтримує обрана вами біржа;
  2. Підключіть свій гаманець до біржі: перейти з веб-браузера на біржу та підключити ваш гаманець. Розблокуйте свій криптовалютний гаманець і здійснюйте транзакції лише з довіреними біржами та веб-сайтами, щоб зберегти свої активи у безпеці;
  3. Налаштуйте свою угоду: введіть дані для вашої угоди. Виберіть скільки Baby Doge ви хочете купити. Офіційний веб-сайт Baby Doge пропонує встановити допустиме значення ковзання на рівні 12%, якщо у вас виникли проблеми з виконанням угоди;
  4. Введіть транзакцію: натисніть кнопку обміну, щоб виконати транзакцію. Так дані про угоду будуть відправлені до блокчейну Binance Smart Chain або Ethereum для обробки. Залежно від того, який блокчейн ви використовуєте, транзакція може бути майже миттєвою або зайняти кілька хвилин.

Щойно блокчейн підтвердить транзакцію, ви повинні побачити нову валюту у своєму гаманці, вказану із символом BABYDOGE.

Швидкі запитання та відповіді

Як використовується Baby Doge?

Baby Doge використовується як монета-мема, токена криптовалюти, який активно торгується онлайн-ентузіастами по всьому світу. Його можна використовувати для деяких платежів у рамках партнерства з CoinPayments.net, що дозволяє будь-якому продавцю приймати Baby Doge.

Чи є Baby Doge гарною інвестицією?

Baby Doge — дуже спекулятивна інвестиція. Хоча монета може збільшитися в ціні, є також ймовірність, що вона може стати марною або майже непотрібною. Перш ніж увійти в угоду, усвідомте ризики, пов'язані з цим. Намагайтеся не інвестувати більше, ніж ви можете дозволити собі втратити у криптовалютному портфелі. Монету Baby Doge можна віднести до категорії шиткоїни, оскільки проект, за великим рахунком, не несе жодних інноваційних рішень.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.