PancakeSwap запускає ігровий маркетплейс, який об'єднує web3 та традиційні ігри

PancakeSwap виходить на ігровий ринок з амбітною місією об'єднати web3 та традиційні ігри. Цей крок може мати далекосяжні наслідки для майбутнього ігор, зокрема, для їхнього фінансування та монетизації.

15 листопада 2023 - 20:27
24 листопада 2023 - 22:44
 0  18
PancakeSwap запускає ігровий маркетплейс, який об'єднує web3 та традиційні ігри

PancakeSwap, провідний гравець у сфері децентралізованих бірж, зробив значний крок у напрямку інтеграції web3-технологій у ігри, запустивши ігровий маркетплейс. Цей крок має потенціал змінити майбутнє ігрової індустрії, але він також викликає певні занепокоєння.

Інтерфейс маркетплейсу дозволяє розробникам створювати, запускати та оновлювати ігри, ефективно об'єднуючи галузі ігор на блокчейні та традиційні ігри. В момент запуску PancakeSwap дебютували дві гри: «Pancake Protectors» та «Pancake Mayor», розроблені у співпраці з Mobox та Binary X відповідно. «Pancake Protectors» вже продемонструвала свою привабливість, залучивши понад 25 000 щоденних активних користувачів з моменту її випуску у травні 2023 року.

Платформа універсальна, підтримує дев'ять блокчейнів, включаючи Ethereum (ETH) та BNB Chain (BNB). Ця широка сумісність підкреслює амбіції PancakeSwap стати центральним хабом в ігровій та defi-екосистемі. Однак ці амбіції викликають питання про довгострокову життєздатність та безпеку ігрових платформ web3.

Заява Шеф-Мочі (Chef Mochi), керівника PancakeSwap, підкреслює прихильність компанії до інновацій та покращення користувацького досвіду. Хоча бачення «живої, інноваційної» ігрової системи є похвальним, воно також потребує обговорення стійкості та етичних міркувань щодо інтеграції таких фінансово важких елементів, як NFT, в ігри.

З часткою ринку близько 15% серед DEX, PancakeSwap є значним гравцем, поступаючись лише Uniswap. З об'ємом торгівлі в режимі реального часу 5,97 мільярда доларів у жовтні його фінансовий вплив незаперечний. PancakeSwap повинна балансувати інновації з відповідальністю, оскільки вона вступає в складний світ ігрової індустрії.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.