BlackRock обігнав Bitcoin ETF від Grayscale за обсягами торгів

Станом на 1 лютого Bitcoin-ETF зафіксували чистий приплив інвестицій на суму $38,4 мільйони. Це вже п'ятий день поспіль, коли цей сектор фіксує позитивний інвестиційний потік.

3 лютого 2024 - 10:00
 0  102
BlackRock обігнав Bitcoin ETF від Grayscale за обсягами торгів
Зображення: brokker.news

Фонд Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), який вважається основним представником у цьому секторі, натомість зазнав значного чистого відтоку інвестицій на суму $182 мільйони. Разом з тим, дев'ять інших ETF, за винятком Grayscale, отримали $220 мільйонів чистого притоку.

Чорна смуга для Grayscale продовжилася, коли iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock перевершив обсяг торгів GBTC. Це сталося вперше з 11 січня, коли були запущені спотові BTC-ETF в США .

Протягом перших трьох тижнів після запуску цих торгівельних продуктів GBTC лідирував за обсягами торгів. На нього припадала майже половина торговельної активності десяти доступних ETF - приблизно $14,4 млрд із загальної суми $29,3 млрд.

Однак 1 лютого IBIT від BlackRock показав обсяг торгів у $302 мільйони, що перевищило показник GBTC у $292 мільйони. Ця зміна відбувається на тлі проблем Grayscale з чистим відтоком, який скоротив його запаси Bitcoin на 5 086 BTC, що еквівалентно приблизно $218 мільйонам.

Попри відтік інвестицій з Grayscale, сектор демонструє активну інвестиційну діяльність. IBIT від BlackRock і Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) від Fidelity залучили значні чисті притоки в розмірі приблизно $2,8 млрд і $2,5 млрд відповідно з моменту їх виходу на ринок.

Отже, хоча Grayscale наразі переживає труднощі, загальний тренд на ринку Bitcoin-ETF позитивний. Інвестори, схоже, більше довіряють інструментам від таких великих фінансових установ, як BlackRock і Fidelity.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.