Як створити NFT-токен на Binance

Після відкриття на платформі Binance NFT-маркетплейсу багатьох трейдерів зацікавило питання про те, як створювати власні токени.

9 травня, 2022 - 23:03
10 січня, 2023 - 22:23
 0  6
Як створити NFT-токен та продати його на Binance?

NFT-токени є унікальними незамінними одиницями на трейдерській платформі, які найбільш затребувані серед авторів, що займаються поширенням і продажем власних творінь. Давайте розберемося у тому, як створити NFT на Binance та ефективно його використовувати.

Особливості токенів NFT

В даний час їх створювати можуть лише перевірені та затверджені на трейдерській платформі автори. Це пов'язано з тим, що власники таких токенів повинні підтверджувати авторські права, щоб вільно розповсюджувати різний контент. Найближчим часом така можливість стане доступною для всіх трейдерів, які зареєструвалися на платформі.

Незважаючи на те, що вибір платформ створення NFT-токенів величезний, варто вибирати Binance. Цей вибір повністю виправданий тим, що тут є можливість обміну практично на будь-яку криптовалюту, умови торгівлі є прозорими, а вимоги до торговців валютою лояльні.

На сьогоднішній день створити NFT можна переважно для цифрового контенту: аудіозапис, програмний код, картинка, фотографія і т. д. Тобто це предмети мистецтва, створені спочатку в цифровому вигляді на ПК або іншому електронному пристрої. Також з'являються перші спроби продажу реальних об'єктів, для яких вдалося створити NFT-токен.

Як створити NFT токен на Binance?

Для створення токена NFT потрібно виконати таке:

  1. Зайти на головну сторінку для створення токенів на платформі Binance.
  2. Авторизуватися у свій обліковий запис.
  3. В особистому кабінеті натиснути кнопку створення токена.
  4. Відкриється сторінка з можливістю завантаження файлів.
  5. Потрібно буде завантажити файл, який бажаєте перетворити на токен. Доступні такі варіанти: зображення, аудіо та відео.
  6. Додайте потрібну інформацію для NFT-токену. Можна створити одиничний екземпляр або цілу серію. У серії можна надавати один унікальний ідентифікатор (дана опція буде додана у найближчому оновленні). 
  7. Відкриється сторінка з безліччю полів, які потрібно заповнити.
  8. Після перевірки правильності введення інформації, потрібно натиснути кнопку «Створити», щоб було згенеровано токен.
  9. Про успішність операції свідчить відповідний напис на екрані. Також ця дія буде відображена в історії транзакцій BscScan.

Виконавши послідовно кроки даної інструкції, питання про те, як створювати NFT на Binance виникати не повинно. Про всі створені токені можна отримати детальну інформацію у відповідному розділі особистого кабінету. За бажання їх можна виставляти на торги або переміщати між власними гаманцями на різних біржах та трейдерських майданчиках.

Технічні особливості

Всі токени NFT випускаються в мережі Binance Smart Chain, але планується підтримка інших блокчейнів. Завантажені файли не зберігаються в ньому, а поширені в мережі, інформація про токене розміщується на центральному сервері. Можна використовувати такі формати файлів: JPEG, GIF, PNG, MP4, AVI, MPEG, WAV, MP3. Об'єм одного файлу не повинен перевищувати розмір 50 Мб.

Як отримати дозвіл на створення NFT Binance? В даний час ніяк, оскільки ця функція буде додаватися найближчим часом. Ця функція працює тільки для певних авторів.

За випуск NFT необхідно сплатити стандартну комісію, яка становить 0,005 BNB. Після формування токена, вносити зміни до нього заборонено, для цього потрібно наново проходити процедуру його створення. Старий токен при цьому доведеться видалити, щоб не було виявлено порушень авторських прав.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.