Криптоподії тижня: інтеграції Avalanche, закриття CommEx та багато іншого

Поки вся криптовалютна спільнота чекає на халвінг Біткоїна, індустрія не стоїть на місці, а продовжує тішити нас цікавими новинами.

28 березня 2024 - 18:19
3 квітня 2024 - 00:49
 0  19
Криптоподії тижня: інтеграції Avalanche, закриття CommEx та багато іншого
Автор зображення: brokker.news

Деякі створюють нові партнерства, а хтось закривається. Комусь щастить, а дехто втрачає кошти. Які події приніс нам минулий тиждень цього разу? 

Coin98 інтегрує Conflux eSpace

Провідний криптогаманець Coin98 оголосив про інтеграцію з Conflux eSpace Network, екосистемою блокчейну Conflux, у свій мобільний додаток. Coin98 постійно вдосконалюються за допомогою нових інтеграцій. Нещодавно вони значно покращили роботу з користувачами за допомогою впровадження блокчейну Linea. 

“Користувачі Coin98 можуть не тільки створювати/відновлювати гаманці Conflux, але й відправляти та отримувати токени CFX та інші CRC20 напряму. Щобільше, вони можуть безпечно досліджувати екосистему Conflux eSpace і безперешкодно шукати нові можливості в децентралізованому світі.” - говориться у публікації.

Блокчейн Conflux, який відомий своєю сумісністю з віртуальною машиною Ethereum (EVM), має нижчі тарифи на газ та більшу кількість транзакцій в секунду (TPS) у порівнянні з Ethereum. Мета інтеграції - надати користувачам звичне їм середовище для розробки додатків та дослідження екосистеми. До того ж партнерство підкреслює ефективність й доступність в рамках розвитку блокчейн-технологій.

Щоб скористатись новими можливостями, користувачам необхідно оновити свій Coin98 Super Wallet та дослідити Conflux eSpace. Акцентуючи на простоті та безпеці, Coin98 дозволяє користувачам керувати кількома блокчейн-гаманцями за допомогою однієї парольної фрази, забезпечуючи зручний доступ до повного набору блокчейн-сервісів.

Ігровий проєкт чи просто шахрайська схема?

Новий ігровий проєкт під назвою Uniapt, який стверджував, що працює на платформі другого рівня Ethereum Blast, виявився лише приманкою для шахрайської схеми. Проєкт обманом змушував користувачів завантажувати нібито ігрові файли, які насправді були троянським вірусом. Інформація стала відома завдяки китайському геймеру Боббі Шену, який повідомив у X про те, що його активи були вкрадені. 

Всі ми знаємо міф про Троянського коня, де греки здобули перемогу хитрістю. Принцип цього методу заснований на тих же трюках. Спочатку невинних людей переконують завантажити шкідливі файли на свій комп'ютер. Після цього трояни викрадають приватні ключі користувачів, ставлячи під загрозу їх безпеку та конфіденційність.

Однак, окрім шахрайства, Uniapt успішно отримав жовту галочку від X. Такий значок вважається ознакою легітимності та надійності, що спонукає багатьох повірити в справжність проєкту. Іронія полягає в тому, що акаунт Uniapt постійно радить остерігатися шахраїв у своїх постах на X.

 Двері для росіян закриваються

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну деякі криптовалютні біржі, такі як Coinbase, Bithumb, Korbit та інші, заблокували рахунки російських користувачів, в той час, як, Binance продовжував співпрацювати з ними. Криптобіржі Kuna та WhiteBIT навіть створили петицію Президенту з пропозицією заблокувати роботу компанії, поки вона не зупинить співпрацю з агресором. Проте на початку вересня 2023 Binance все ж таки заявили про вихід з російського ринку та продаж прав новоствореній біржі CommEx. 

Тоді Binance відмовився розкрити будь-які деталі про засновників або керівників біржі. Але пізніше в CommEx заявили, що вони працюють незалежно від Binance, але деякі з їхніх ключових співробітників є колишніми працівниками біржі. 

І ось пропрацювавши приблизно пів року, CommEx опублікував оголошення у Telegram каналі про зупинку операцій на платформі та закриття реєстрації нових користувачів.

«Ми повинні оголосити про поступове призупинення операцій на платформі CommEX», — заявили в компанії, рекомендуючи користувачам негайно вивести свої активи на сторонні гаманці.

Згідно з публікацією, платформа припинить обслуговування ф'ючерсної торгівлі 28 березня, а також почне призупиняти P2P-торгівлю з 2 квітня. 23 квітня CommEx планує повністю закрити спотову торгову платформу і призупинити роботу свого вебсайту до 10 травня.

 Південнокорейська поліція спіймала парочку криптовалютних шахраїв на $4,1 мільйона

Поліція Південної Кореї спіймала пару шахраїв, які викрали $4,1 мільйона у пенсіонера, пообіцявши вигідні криптовалютні інвестиції. 

Згідно зі звітом, жертві пообіцяли високі прибутки від криптовалютних інвестицій з вересня 2022 року по грудень 2022 року. Шахраї гарантували 70% прибутковості при щомісячній інвестиції в 1 мільярд вон. 

"Зараз період буму для монет (криптовалют). Якщо ви інвестуєте 1 мільярд вон, через місяць я назву його 1,7 мільярда вон".- цитує поліція слова шахраїв.

Потерпілий переказав шахраям 5,5 мільярдів вон шістьма різними транзакціями, які потім підробили банківські виписки, щоб представити їх як доказ інвестицій.

Зловмисники демонстрували фальшиві баланси криптоінвестицій та контракти на нерухомість. 

Поліція заявила, що фальшивий баланс показував 20 мільярдів вон у криптовалюті, хоча жодна з 5,5 мільярдів вон коштів жертви не потрапила на криптовалютний торговий рахунок. Хоча поліція вчасно заарештувала шахраїв, інформація про повернення коштів ще не була оприлюднена.

 Avalanche та Chainlink співпрацюють для врегулювання австралійських активів

Банківська група Австралії та Нової Зеландії (ANZ) і Chainlink Labs представили результати нещодавньої співпраці, метою якої було об'єднати блокчейн-мережі Avalanche та Ethereum для онлайн-платежів. 

Вони використовували рішення для забезпечення сумісності, надане Chainlink, яке називається Chainlink Interoperability Protocol (CCIP). Це дозволило їм продемонструвати, як клієнти зможуть отримувати доступ, торгувати й безперешкодно здійснювати розрахунки за активи, токенізовані в різних валютах, між різними мережами.

Використовуючи протокол, ANZ імітував купівлю токенізованих активів у мережі Ethereum за ціною, встановленою в одному стейблкоїні, в той час, як транзакція ініціювалася і розраховувалася на платформі Avalanche в іншому стейблкоїні. 

Ініціатива базується на концепції Delivery vs. Payment (DvP) - стандартнім протоколі розрахунків за операціями з цінними паперами. Лі Росс, керівник технологічного відділу ANZ, прокоментував співпрацю наступним чином:

"CCIP від Chainlink зіграв ключову роль в подоланні складнощів, пов'язаних з переміщенням токенізованих активів між різними ланцюжками, і забезпеченні можливості атомарного міжланцюгового DvP".

Співпраця ANZ з Chainlink та Avalanche підкреслює постійну взаємодію між традиційними фінансами та децентралізованими фінансами (DeFi) в екосистемі токенізованих активів.  Під час реалізації проєкту ANZ заявив, що має намір розгорнути рішення в мережі блокчейн, що допоможе відкрити нову еру блокчейн-платежів в індустрії фінансових послуг.

Застереження: Ця публікація містить винятково особисті думки та переконання автора. Редакція не несе відповідальності за зміст та достовірність матеріалів, розміщених у розділі «Блоги».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Владислав Гринів Digital-журналіст. Пишу про Web3, ШІ, блокчейни та криптовалюту.