Кріптобіржа Kraken розглядає можливість призупинення торгівлі USDT в ЄС

Кріптобіржа Kraken активно розглядає можливість делістингу стейблкоїна USDT для користувачів Європейського Союзу.

18 травня 2024 - 11:30
 0  22
Кріптобіржа Kraken розглядає можливість призупинення торгівлі USDT в ЄС
Автор зображення: brokker.news

Згідно з повідомленням Bloomberg, біржа проводить ретельний аналіз ситуації щодо доцільності лістингу USDT після набрання чинності нових правил регулювання цифрових активів в ЄС у липні.

Очікується, що стейблкоїн Tether потрапить під дію нового законодавства ЄС, зокрема, регламенту Markets in Crypto Assets (MiCA). Ці правила, які ще не остаточно затверджені Європейським банківським управлінням, встановлюватимуть обмеження на стейблкоїни, що пропонуються європейським інвесторам.

«Ми абсолютно точно плануємо всі можливі варіанти розвитку подій, включаючи ситуації, коли лістинг певних токенів, таких як USDT, стане недоцільним», - заявив Маркус Х'юз, глобальний директор Kraken з регуляторної стратегії.

Позиція Tether

Представники Tether очікують, що біржі зосередяться на забезпеченні євроліквідності для клієнтів ЄС, зберігаючи USDT як тимчасове рішення. Однак, раніше генеральний директор Tether Паоло Ардоїно заявив, що компанія не планує підпадати під регулювання MiCA у середньостроковій перспективі.

У березні інша велика криптобіржа OKX призупинила торгівлю USDT для користувачів Європейського Союзу. Це рішення, ймовірно, було зумовлене майбутнім регулюванням криптовалют згідно з MiCA.

Правове регулювання та дотримання вимог

MiCA дозволить криптобіржам та компаніям, які надають послуги зберігання криптовалют, законно пропонувати свої продукти в ЄС. Закон також встановлює правила для діяльності емітентів стейблкоїнів.

Після набрання чинності закону MiCA криптокомпанії повинні будуть отримати реєстрацію в одній з країн-членів блоку, що дозволить їм працювати по всьому ЄС. Окремі положення MiCA щодо стейблкоїнів можуть набрати чинності вже у червні 2024 року.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.