Актуальні ейрдропи криптовалют (Травень, 2023)

Список актуальних ейрдропів криптовалют, безкоштовна роздача токенів для масштабної рекламної компанії нових крипто-проектів.

1 травня, 2023 - 00:00
9 травня, 2023 - 20:39
 0  145
Актуальні ейрдропи криптовалют – безкоштовна роздача токенів Травень 2023
Актуальні аірдропи криптовалют | © BROKKER GROUP 2023

Ейрдроп – це безкоштовна роздача токенів власникам криптовалюту. І хоча ця практика досить відома, далеко не всі розуміють, навіщо це потрібно, яким чином можна взяти участь у процесі та в чому полягає вигода.

Що таке ейрдроп?

За великим рахунком AirDrop – це маркетинговий хід, метою якого є звернути увагу ринкових гравців на актив або торговий майданчик (біржу), створити спільноту, розвинути інфраструктуру та залучити додаткові інвестиції.

Будь-яка успішна роздача криптовалют супроводжується ажіотажем, що створює додаткову ліквідність і дозволяє підвищити вартість ще не випущеного токена.

Для того, щоб проект добре розвивався, навколо нього має бути сформована велика спільнота мотивованих власників монети, які стежили б за проектом, покращували його та вносили свої пропозиції щодо розвитку. Саме завдяки проведенню систематичних ейрдропів, творцям/розробникам вдається семимильними кроками розвивати свої проекти.

Подібні акції можна порівняти з роздачею безкоштовних зразків товарів у магазинах, які дозволяють клієнтам оцінити їхню якість.

Аірдропи криптовалют дозволяють:

  • Популяризувати проект та створити велику базу активних користувачів.
  • Підвищити обізнаність ринкових гравців щодо проекту.
  • Залучити додатковий капітал для розвитку та розширення проекту.

Різновиди AirDrop

Існують два види ейрдропів:

  • Класичний. У такому разі цифрові монети розподіляються між власниками певних токенів. Таким чином, користувачі заохочуються просто за те, що зберігають у своєму гаманці якісь цифрові активи або користуються ними.
  • Баунті-AirDrop. Розробники винагороджують користувачів токенами за умови виконання ними якихось конкретних дій. Наприклад, монети можна отримати за передплату на канал у месенджері або репост запису. Класичний ейрдроп зазвичай користується більшою популярністю.

Як взяти участь в ейрдропі?

За великим рахунком, робити нічого не потрібно. Достатньо знати актуальні ресурси, де розміщується інформація щодо майбутніх роздач, а також мати:

  • Активний гаманець Ethereum з персональною адресою та сумісністю зі стандартом ERC20. Зверніть увагу, що гаманець, інтегрований у конкретну біржу, не підійде.
  • Акаунти в соціальних мережах та месенджерах. Часто організатори роздач просять претендентів підписатися на канал у Telegram або стежити за розвитком проекту на Twitter. Активність у соціальних мережах вітається, тому рекомендується обов'язково лайкати пости та робити ретвіти.
  • E-mail. Іноді організатори роздачі просять користувачів вказати адресу електронної пошти.
  • Реферальний код. Часом для участі в ейрдропі необхідно зареєструватися в акції через реферальне посилання.

Щоб бути в курсі, які цікаві роздачі нам подарує Січень 2023, потрібно стежити за офіційною сторінкою проекту, що цікавить. Саме там спочатку з'являється подібна інформація (ще до старту роздачі), після чого запускається активна рекламна компанія (коли роздача вже почалася).

Якщо вас цікавлять відразу кілька токенів, і встежити за всіма не виходить, то варто користуватися спеціальними ресурсами, де на регулярній основі розміщується інформація про плановані ейрдропи з описом умов участі та термінами проведення акції.

У гонитві за безкоштовними токенами не втрачайте пильності. Пам'ятайте, що навколо криптовалют сконцентровано величезну кількість шахраїв, тому ні в якому разі не беріть участь у сумнівних роздачах, нікому не повідомляйте конфіденційну інформацію, наприклад, приватні ключі, і завжди уважно вивчайте всю доступну інформацію про проект перед тим, як підключитися до нового ейрдропу.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.