Вартість Bitcoin короткостроково впала до $8 900 на криптобіржі BitMEX

19 березня Bitcoin (BTC) зазнав короткочасного падіння до $8 900 на криптовалютній біржі BitMEX, тоді як на інших платформах ціна залишалася далеко за $60 000.

19 березня 2024 - 14:28
19 березня 2024 - 14:32
 0  2246
Вартість Bitcoin короткостроково впала до $8 900 на криптобіржі BitMEX
Зображення: brokker.news

Падіння почалося 19 березня о 00:40 за київським часом, і протягом двох хвилин ціна знизилася до $8 900, що є найнижчим показником з початку 2020 року, згідно з даними торговельної платформи TradingView. Відновлення було таким же стрімким: ціна повернулася до позначки у $67 000 вже о 00:50.

Під час цього буму та падіння на спотовому ринку BitMEX середня світова ціна BTC становила близько $67 400.

Деякі спостерігачі в соціальній мережі X припускають, що обвал ціни спричинили дії великих інвесторів. Згідно з повідомленням користувача під псевдонімом syq, хтось продав понад 900 BTC ($55.49 млн) на BitMEX, що призвело до падіння пари XBT/USDT до $8 900.

Індекс XBT BitMEX відстежує ціну Bitcoin, тоді як пара XBT/USDT відображає ціну BTC в прив'язці до Tether. Tether - це найпопулярніший стейблкоїн у світі, прив'язаний до долара США. Хоча спотовий ринок зазнав падіння, мільярдні доларові деривативні ринки BitMEX залишилися стабільними.

Після обвалу BitMEX заявила у соціальних мережах, що розслідує великі ордери на продаж.

«Ми розпочали розслідування, як тільки помітили незвичайну активність на нашому спотовому ринку BTC-USDT. Усі наші системи працювали нормально, але ми виявили агресивну поведінку продавців за дуже невеликою кількістю рахунків, що значно перевищує очікувані ринкові діапазони. Ми не можемо коментувати конкретні дії користувачів або вжиті заходи, і ми продовжуємо розслідування», - йдеться у заяві BitMEX.
«Торгова платформа працює нормально, і всі кошти знаходяться в безпеці», - додали в BitMEX.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.