Вартість токена Notcoin (NOT) обвалилася на 55% після лістингу на біржах

Ціна NOT, токена гри з механікою «грай, щоб заробити» на базі Telegram, різко знизилася на 55% після лістингу на великих криптобіржах.

17 травня 2024 - 15:12
 0  108
Вартість токена Notcoin (NOT) обвалилася на 55% після лістингу на біржах
Автор зображення: brokker.news

На момент написання новини NOT торгувався на рівні $0.006871,  за добу обсяг торгів склав $1,35 млрд. Згідно з CoinMarketCap, капіталізація токена впала до $705 млн.

Notcoin - це web3-гра, що стартувала 1 січня в екосистемі The Open Network (TON). Вона працює як міні-додаток у Telegram, дозволяючи користувачам заробляти монети простим натисканням на екрани телефонів. Заробіток можна збільшити за допомогою додаткових дій.

Фаза майнінгу в грі завершилася 1 квітня. Спочатку команда Notcoin планувала запустити токен NOT 20 квітня, щоб він співпав з халвінгом Bitcoin (BTC), але запуск двічі переносили для забезпечення безперебійної роботи.

Notcoin привернув значну увагу в останні тижні після того, як такі криптобіржі, як Binance, OKX, KuCoin і Bybit, оголосили про додавання токена на свої лаунчпади.

Після розподілу на кількох біржах, Notcoin почав торгуватися з повністю розведеною оцінкою (FDV) понад 1 мільярд доларів США буквально за кілька годин після дебютного аірдропу 16 травня.

Токен згенерував обсяг торгів у розмірі 294 мільйони доларів США протягом першої години торгів. Проте, попри повідомлення про залучення 35 мільйонів користувачів до своєї екосистеми, ігровий токен почав різко падати. Оскільки отримувачі аірдропу продовжували продавати свої токени, NOT зазнав падіння на 55%.

Падіння NOT відображає тенденцію багатьох безкоштовних розопіділів криптовалют, які часто переживають масові розпродажі після запуску. 20 жовтня рідний токен блокчейну Aptos першого рівня APT швидко впав після аірдропу 20 мільйонів монет. Аналогічно, соціальний проект friend.tech спостерігав падіння ціни свого токена FRIEND на 98% незабаром після дебюту 3 травня.

Багато хто очікував, що NOT стане поштовхом для відродження категорії ігрових токенів, але наразі він не виправдовує очікувань. Ігрові токени загалом демонструють погані результати у 2024 році, особливо порівняно з іншими популярними категоріями, такими як штучний інтелект та мем-токени.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.