Спотові Bitcoin ETF за перші два тижні травня компенсували квітневі втрати інвестицій

Спотові Bitcoin-ETF компенсували квітневі втрати за перші два тижні травня.

18 травня 2024 - 09:30
 0  57
Спотові Bitcoin ETF за перші два тижні травня компенсували квітневі втрати інвестицій
Автор зображення: brokker.news

Ерік Балчунас, старший аналітик ETF для Bloomberg, зазначив, що Bitcoin-ETF вже залучили 1,3 мільярда доларів США надходжень у травні, компенсувавши весь відтік коштів у квітні. А загальний приплив з моменту запуску склав 12,3 мільярда доларів США.

Аналітик закликав інвесторів не хвилюватися через зміни чистих надходжень та відтоку капіталу, оскільки це є частиною природного циклу ETF. Балчунас вважає, що спотові BTC-ETF все одно генеруватимуть позитивну довгострокову доходність.

CryptoQuant зазначає, що відновлення динаміки також поєднується з відновленням попиту на Bitcoin (BTC). Зростання залишків першої криптовалюти у звичайних власників та великих інвесторів знову прискорюється, що свідчить про зростання попиту на BTC з боку цих учасників ринку.

За останній тиждень чистий приплив капіталу в спотові Bitcoin-ETF відновився після квітневого зниження. За даними SoSo Values, 16 травня фонди зафіксували приплив коштів на суму 257,34 млн доларів США.

Лідером за обсягом залучених коштів став iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock, який отримав 94 мільйони доларів США надходжень. Капітал фонду під управлінням досяг 18 мільярдів доларів США, що трохи менше, ніж у Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC).

16 травня GBTC зафіксував чистий денний приплив у розмірі 5 мільйонів доларів США, це вже третій торговий день, коли продукт закрився із зеленим знаком з моменту його перетворення з трасту на спотовий ETF.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.