Крипто тиждень: Ігри від LinkedIn, нова співпраця MetaMask, Google Cloud для геймінгу

20 березня 2024 - 17:27
21 березня 2024 - 01:22
 0  19
Крипто тиждень: Ігри від LinkedIn, нова співпраця MetaMask, Google Cloud для геймінгу
Зображення: brokker.news

З кожним тижнем індустрія криптовалют все більше тішить нас кількістю різноманітних подій. В тому числі й ігровий простір крипто світу: постійно виходять нові ігри, випускаються токени та проводиться чимало івентів. Як пройшов ще один крипто тиждень та які цікаві партнерства він підготував нам цього разу? Про це - у сьогоднішній статті.

Нова гра на блокчейні Solana 

Розробники популярної гри Parallel розповіли про свій майбутній проєкт на блокчейні Solana. 14 березня команда опублікувала технічну документацію для нової гри під назвою Colony. Крипто гра є симулятором виживання на основі штучного інтелекту та працюватиме на Solana. 

Команда стверджує, що гра розповість гравцям про агентів зі штучним інтелектом, які розвиваються і самостійно приймають рішення. Гравці створюють своїх персонажів, відповідаючи на стартові питання для визначення їх ключових особистісних рис. Проте з часом ці агенти зможуть розвивати свої власні цілі та поведінку. До того ж вони матимуть можливість вирішувати відповідати на ваші команди чи ні. Звучить доволі цікаво.

Для отримання нагороди за криптовалюту, гравці повинні будуть мати NFT аватар. У гри буде наявна безплатна версія, проте ці користувачі не зможуть отримувати нагороди “PRIME”, зберігати або передавати предмети, створювати унікальні NFT. Але навіть тим хто користуватиметься безплатною версією доведеться оплачувати витрати, пов’язані з великою мовною моделлю, на якій працює штучний інтелект. 

Ігрові функції від LinkedIn 

Популярна мережева платформа LinkedIn планує впровадити ігрові функції у свої послуги. Стратегія має на меті підвищити залученість користувачів та урізноманітнити контент для спільноти. Компанія розробляє ігри-головоломки по типу таких ігор, як Wordle. 

Німа Овіджі, розробник, який аналізує код платформи LinkedIn, помітив появу ознак ігрових інновацій платформи та розповів про знахідку у X. Цікавим моментом, який розглядається, є можливість організації балів гравців на основі їх робочих місць, з можливим рейтингом компанії за цими балами. Цей елемент вносить певну конкурентну динаміку, яка сприятиме зміцненню зв’язків та спілкуванню між спеціалістами, які використовують платформу.

Представник LinkedIn підтвердив плани компанії щодо впровадження ігор, проте конкретна дата запуску досі не розголошується. 

Чергова співпраця від MetaMask 

Популярний Web3 гаманець MetaMask продовжує полегшувати життя своїх користувачів, тому постійно впроваджує нові партнерства. Одним з таких стала співпраця з платформою для розрахунку податків CoinLedger. 

Згідно з анонсом 18 березня, користувачі гаманця відтепер мають можливість підключати свої облікові записи до платформи та завантажувати свою історію транзакцій у програмне забезпечення CoinLedger. Інтеграція має на меті полегшити процес збору, перенесення та об’єднанням податкових звітів з різних рахунків чи гаманців. 

Співзасновник CoinLedger Девід Кеммерер розповів для видання Cointelegraph, що партнерство забезпечує повну інтеграцію з MetaMask Portfolio:  “Користувачі відтепер мають можливість напряму синхронізувати свій портфель з CoinLedger, а після створювати податкові декларації безпосередньо з MetaMask Portfolio”

У своїй заяві Кеммерер також додав, що “зменшуючи проблеми, пов’язані з обчисленням і звітністю податків, ми робимо криптовалюту екосистему доступною для всіх”. 

Це вже не перша колаборація з Web3 гаманцем. MetaMask - один з найпопулярніших, тому чимала кількість компаній продовжує впроваджувати його у свою роботу. До прикладу, нещодавній анонс про впровадження платіжної карти разом з Mastercard. Крім того, вже досить тривалий час співпрацює з компанією Mercuryo, що дозволяє користувачам купувати токени за допомогою різних методів. А також інтеграція з деякими провідними біржами, як OKX, WhiteBIT і Bybit для створення більш зручного методу авторизації.

Aptos використовує Google Cloud для покращення ігрового процесу

Google Cloud, платформа, відома своїми хмарними технологіями, оголосила про нову співпрацю з розробником блокчейну Aptos - компанією Aptos Labs. В рамках партнерства Google Cloud додала на свою платформу останню розробку компанії під назвою Aptos GameStack. Розробка описується як універсальна платформа для створення та інтеграції блокчейну у відеоігри. 

Завдяки можливостям Google компанія планує вдосконалити своє програмне рішення за допомогою аналітики й впровадження продуктів штучного інтелекту і машинного навчання разом із ігровими інструментами Web3. 

Розробники мають намір впровадити різноманітні продукти, зокрема доступ до API Unity для цифрових гаманців, транзакцій, колекцій NFT та інших елементів Web3. Крім того, набір для розробки дозволяє створювати користувацькі скрипти для входу в Web2, що дає змогу інтегрувати їх із соціальними мережами, такими як Facebook або Gmail. 

“Ігри усіх типів тепер зможуть легко використовувати можливості технології Web3 за допомогою Aptos GameStack. Наше партнерство з Aptos Labs дозволяє вивести переваги технології Web3 для гравців у ширший простір ігрової індустрії” - прокоментував Джек Басер, керівник з розробки ігор у Google. 

Відмова від Hydra - це “чистий обман”

17 березня на Youtube-каналі The Cryptoviser з’явилось відео, присвячене оголошенню співзасновника Cardano Чарльза Хоскінсона щодо відмови від Hydra. Проте Хоскінсон дуже швидко спростував чутки про закриття проєкту масштабування для мережі другого рівня Hydra. 

“Я бачу деякі відео, які стверджують, що Hydra була “покинута”. Це просто чистий FUD. Команда ніколи ще не була такою продуктивною і мотивованою, є велика залученість спільноти й нові проєкти на підході для поліпшення протоколу.” - написав Хоскінсон у своєму X. 

Протокол Hydra розроблений для підвищення потужності обробки транзакцій і зниження транзакційних витрат в блокчейні Cardano. Команда розробників постійно впроваджує оновлення, щоб покращити протокол і забезпечити безперебійну роботу його функцій.

Це не єдиний FUD, який прийшлось спростовувати співзасновнику за вихідні. Ще одна новина стосувалась ніби-то співпраці з платформою цифрових ідентифікаторів World Mobile та її планом масштабування.

“Цими вихідними йде дощ неправдивої інформації, і я не впевнений щодо її походження. Гадаю, це той період циклу, коли всі шаленіють від потенціалу та дорожньої карти Cardano, тому вони кидають на нас хвилю FUD.” - коментує Хоскінсон. 

Дані аналітичної платформи DefiLlama показують, що Cardano продемонструвала значний зріст показника загальної заблокованої вартості (TVL). 14 березня показник досяг рекордного рівня в $520 мільйонів.

Застереження: Ця публікація містить винятково особисті думки та переконання автора. Редакція не несе відповідальності за зміст та достовірність матеріалів, розміщених у розділі «Блоги».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Владислав Гринів Digital-журналіст. Пишу про Web3, ШІ, блокчейни та криптовалюту.