Інституції активно інвестують в Bitcoin ETF: понад 900 установ вклали $11 млрд

Згідно з дослідженням K33 Research, станом на 31 березня 937 інституцій інвестували понад 11 мільярдів доларів США в спотові Bitcoin-ETF.

17 травня 2024 - 08:00
 0  70
Інституції активно інвестують в Bitcoin ETF: понад 900 установ вклали $11 млрд
Автор зображення: brokker.news

Старший аналітик K33 Research Ветле Лунде зазначає, що сума в 11,05 мільярда доларів США становить 18,7% від загальних коштів, якими управляють Bitcoin-орієнтовані продукти. Для порівняння, за цей же період лише 95 компаній інвестували в ETF на золото.

Серед 937 інституцій, що інвестували в BTC-ETF, є Morgan Stanley. Ця компанія інвестувала 269,9 мільйонів доларів США в GBTC, ставши другим за величиною власником ETF від Grayscale після Susquehanna International Group (приблизно 1 мільярд доларів США).

Найбільш активно інституції інвестували саме в GBTC, загальна сума інвестицій склала 4,38 мільярда доларів США. Наступним за фондом Grayscale йде IBIT від BlackRock, який залучив 3,23 мільярда доларів США інвестицій. FBTC від Fidelity замикає трійку лідерів з показником 2,1 мільярда доларів США інвестицій.

15 травня чистий приплив коштів у спотові Bitcoin-ETF зріс до 303 мільйонів доларів США, включаючи 131 мільйон доларів США в FBTC та 86,3 мільйонів доларів США в BITB. Відповідно до даних SoSoValue, з моменту схвалення інвестиції в спотові ETF перевищили 12 мільярдів доларів США, а позитивна тенденція зберігається вже третій день поспіль.

13 травня головний інвестиційний директор Bitwise Метт Хуган підкреслив, що інвестування в Bitcoin-ETF є новою тенденцією серед інституцій. За його словами, близько 563 інвестиційних компаній спільно інвестували близько 3,5 мільярда доларів США в ці ETF.

Хуган порівнює інтерес до спотових біржових фондів на Bitcoin (BTC) зі сплеском попиту на ETF, орієнтовані на золото, які були запущені в 2004 році. Золоті ETF фонди виявилися дуже успішними, зібравши понад 1 мільярд доларів США протягом перших п'яти торгових днів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.