Огляд крипто новин: хакери у LinkedIn, Емінем нове обличчя Crypto.com, X тепер без лайків

Крипторинок знаходиться в постійному розвитку, привертаючи до себе увагу спільноти. Щодня з'являються нові криптовалюти, технологічні рішення та інновації, які розширюють межі фінансового світу.

7 травня 2024 - 16:23
9 травня 2024 - 02:17
 0  16
Огляд крипто новин: хакери у LinkedIn, Емінем нове обличчя Crypto.com, X тепер без лайків
Автор зображення: brokker.news

Криптовалютні новини є ключовим елементом, який тримає користувачів на хвилі останніх подій. Дана стаття підсумовує найбільш значущі події в індустрії за останній тиждень. 

Рекрутер чи хакер?

Компанія SlowMist, що займається безпекою блокчейну, нещодавно виявила нову стратегію кіберзлочинності, в якій бере участь хакерська група Lazarus з Північної Кореї. Використовуючи LinkedIn для фішингових атак, вони видають себе за рекрутерів та інвесторів, щоб обманом змусити співробітників завантажити шкідливе програмне забезпечення, що дозволяє їм викрадати цінну інформацію та активи. 

Розслідування SlowMist показало, що хакери видавали себе за партнерів Fenbushi Capital у LinkedIn, щоб залучити спеціалістів криптовалютної індустрії. Вони пропонували фейкові вакансії або інвестиційні можливості, щоб отримати доступ до систем жертв. Їх стратегія полягала у надсиланні запитів на кодування в рамках процесу набору персоналу. На вигляд нешкідливі файли містили зловмисне програмне забезпечення, яке при запуску встановлювало троянську програму, що дозволяла отримати віддалений доступ до комп'ютера жертви. Цей метод дозволяв Lazarus викрадати конфіденційну інформацію та активи без відома жертви.

Щобільше, це не перший випадок, коли хакери використовують LinkedIn для цілеспрямованих атак. У грудні 2023 року вони видавали себе за фейкового рекрутера Meta. Подібні інциденти лише підкреслюють необхідність вдосконалення методів безпеки, оскільки шахраї стають більш обізнаними та витонченими у своїх атаках.

Місто засинає, прокидаються “кити”

Гаманець Ethereum, пов'язаний з Ethereum Foundation, прокинувся після восьми з половиною років перерви, перевівши 2000 Ether (ETH) на суму $6,6 млн на нову адресу. Про це повідомила аналітична компанія Lookonchain у своєму X. Вони зазначають, що 2000 ETH були нараховані на гаманець 22 вересня 2015 року. На той момент курс ETH був менше долара і становив $0,9. 

Згідно з даними Etherscan, транзакція була здійснена об 11:46 ранку 28 квітня, що свідчить про те, що гаманець одержувача був порожнім до моменту переказу. Наразі 2 000 ETH коштують $6,65 млн, а це означає, що кит Ethereum збільшив свій прибуток на 369,344%. 

Цікаво, що це відбувається в той час, коли 23 травня регуляторний орган США з цінних паперів повинен прийняти рішення про те, чи схвалювати деякі або всі заявки на створення спотових біржових фондів Ethereum.

Інтеграція Avalanche з Stripe

Мережа Avalanche C-Chain оголосила про інтеграцію з платіжною компанією Stripe. Партнерство дозволяє користувачам Stripe купувати AVAX і переводити їх на свої гаманці. Крім того, вісім додатків Avalanche Web3 також були інтегровані з платформою.

Згідно з повідомленням, розробники додатків Avalanche тепер можуть вбудовувати віджет у свої інтерфейси, дозволяючи користувачам конвертувати фіат в криптовалюту за допомогою платіжної платформи. 

Інтеграція має на меті вирішити "проблему холодного старту" у Web3, яка виникає, коли користувачі не мають достатньо коштів для завершення транзакції. Для цього Stripe візьме на себе "всі питання KYC, платежів, шахрайства та відповідності", що дозволить розробникам зосередитися на самому додатку. На початковому етапі інтеграція дозволить користувачам створювати облікові записи Avalanche, використовуючи свої Google або Apple ID, і поповнювати їх за допомогою банківських переказів, дебетових або кредитних карток.

Акаш Гупта, керівник відділу споживчих продуктів Ava Labs, вважає, що партнерство допоможе збільшити прийняття криптовалют у всьому світі.

"Інтеграція Core з Stripe - це ще один крок, який підкреслює наше прагнення надавати користувачам інтуїтивно зрозумілі та спрощені рішення. Продовжуючи долати розрив між криптовалютами й фіатом, Core продовжує прокладати шлях до безперешкодного впровадження та широкого використання цифрових валют у повсякденних транзакціях", - зазначає він.

Останнім часом інтеграції з платіжними рішеннями стають все більш популярними, в тому числі й в Україні.иЩодня українці використовують платформи Cryptomus, Settlepay, Switchere та інші, щоб оплачувати покупки в криптовалюті в магазинах побутової техніки та продуктів, і навіть купують товари для своїх домашніх улюбленців. А нещодавно за допомогою платіжного рішення Whitepay вперше в Україні було придбано електромобіль BYD Song L за цифрові активи.

Лайків не буде!

Відтоді, як Ілон Маск придбав Twitter, тепер X, було впроваджено багато оновлень. Іноді навіть не на краще. Але найближчим часом на нас чекає ще одне велике оновлення. За словами інженера-програміста з X, "протягом наступних кількох тижнів" соціальна мережа може прибрати лайки та репости з перегляду стрічки. 

“Я сам не працюю над цими змінами, але співробітники все ще розробляють їх. Протягом наступних кількох тижнів зміни будуть поступово впроваджуватися серед користувачів, і користувацький інтерфейс може змінитися", - зазначив інженер-програміст X Елліс Дрісколл у своєму дописі від 29 квітня.

Коментар Дрісколла з'явився у відповідь на демонстраційне відео ще не реалізованого користувацького інтерфейсу, яким поділився керівник відділу платежів X Крістофер Стенлі. Відео демонструє "меню, що вибухає", де лайки та репости містяться в окремому розділі на головному екрані. Дрісколл зазначає, що відео показує лише меню, а не повний інтерфейс для користувачів. 

Як і раніше, юзери X зможуть переглядати кількість вподобань і репостів, але їм потрібно буде відкривати кожен пост окремо. Стенлі додав, що новий користувальницький інтерфейс дозволить взаємодіяти з публікаціями шляхом "тривалого натискання, а потім свайпу для вибору", що, за його словами, "нагадує інтерфейс відеоігор".

Слім Шейді встає, щоб стати амбасадором Crypto.com

Американський репер Емінем не лише анонсував свій новий альбом, але й став однією зі знаменитостей, які за останній час прорекламували криптовалютну біржу Crypto.com. Репер розмістив пост з відеороликом у соціальній мережі X, написавши просто: "Ви знаєте, як це завжди було". 

Відео показує боксерське тренування, пронизане криптовалютним жаргоном, включаючи "proof-of-work" і тепер сумнозвісний слоган Crypto.com: "Фортуна посміхається хоробрим". Емінем став першою знаменитістю, яка прорекламувала біржу після рекламного ролика з Меттом Деймоном. Тоді актор став жертвою насмішок і навіть з'явився в епізоді "Південного парку" у 2022 році. Згодом він заявив, що знявся в рекламі лише для того, щоб підтримати Water.org - ініціативу за чисту воду.

У соціальних мережах реакція на криптовалютну рекламу Емінема була неоднозначною. Чимало користувачів почали пародіювати слова з пісень репера, стилізуючи їх під криптопростір. Ось деякі з них: “May I have your attention please? Will the real Satoshi please stand up?” ("Можна хвилиночку уваги, будь ласка? Чи може справжній Сатоші встати?"); “Крейг Райт встає. Eminem - "We're gonna have a problem here"”

Однак були й інші, хто сумнівався, що його спонсорство виявиться кращим, ніж у Деймона.

Популярні особистості досить рідко просувають криптовалюти, відколи такі відомі люди, як Том Брейді, Жизель Бюндхен та Ларрі Девід, брали гроші на просування FTX, перед тим як біржа зазнала краху, а її засновник був ув'язнений.

Новини лістингу

Криптовалютні біржі постійно урізноманітнюють свої торгові можливості та проводять безліч лістингів. Підбірка токенів, нещодавно доданих на криптовалютні біржі:

Aurora Token - це криптовалюта, пов'язана з екосистемою блокчейну Aurora, яка працює на протоколі Near. Він полегшує обмін активами, включаючи токени ERC-20, між Ethereum, NEAR та Aurora через Rainbow Bridge. Токен доступний для торгівлі на таких біржах, як KuCoin, WhiteBIT, Gate.io тощо.

RSIC-GENESIS-RUNE - це проєкт на базі Біткоїна, який дозволяє користувачам майнити новий взаємозамінний токен під назвою руни на блокчейні Біткоїна. RSIC доступний на біржах OKX, Gate.io та BitMart

RTF Token - перший боксерський токен проєкту Ready to Fight, заснованого відомим українським боксером Олександром Усиком та його тренером Сергієм Лапіним. Проєкт був офіційно підтриманий Всесвітньою боксерською радою (WBC), Федерацією боксу Саудівської Аравії та засновниками події Riyadh Season. Токен доступний для торгівлі на Gate.io, WhiteBIT, HTX та інших криптовалютних біржах.

Rabbitgame присвячений формуванню екосистеми на основі блокчейну, а Rait є утилітарним токеном, який бере активну участь в управлінні мережею платформи. Криптовалютні біржі, на яких доступний токен: MEXC, OKX, Binance та інші.

Застереження: Ця публікація містить винятково особисті думки та переконання автора. Редакція не несе відповідальності за зміст та достовірність матеріалів, розміщених у розділі «Блоги».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Владислав Гринів Digital-журналіст. Пишу про Web3, ШІ, блокчейни та криптовалюту.