Інвестори вивели $126 млн з криптофондів на тлі геополітичної напруги та ринкового затишшя

Інвестори вивели $126 млн з криптофондів на тлі геополітичної напруги та затишшя на ринку криптовалют. Ethereum п'ятий тиждень поспіль втрачає привабливість.

15 квітня 2024 - 18:43
 0  69
Інвестори вивели $126 млн з криптофондів на тлі геополітичної напруги та ринкового затишшя
Автор зображення: brokker.news

Інвестори минулого тижня вивели $126 мільйонів з інвестиційних продуктів на базі цифрових активів, повідомляє CoinShares. Це відбулося через геополітичну напруженість та затишшя на криптовалютному ринку, що змусило інвесторів зайняти обережну позицію.

Вартість Bitcoin (BTC) за останні сім днів знизилася більш ніж на 8%, впавши до $61 000 на деяких криптобіржах, згідно з CoinMarketCap. Інвестори, які роблять ставки на зниження ціни BTC, вклали $1,7 млн у продукти та позиції, щоб скористатися падінням ринку.

Попри відтік коштів, Bitcoin-продукти, такі як спотові ETF, за місяць залучили понад $555 млн. Загальний обсяг торгівлі інвестиційними продуктами на базі цифрових активів також зріс до $21 млрд за тиждень, порівняно з $17 млрд минулого тижня.

Однак обсяги ETF знизилися до 31% від загального обсягу на всіх схвалених біржах через зниження довіри інвесторів. Ця тенденція переважала в США, де було зафіксовано найбільший відтік коштів на суму $145 млн.

Інвестори цікавляться деякими альткоїнами, але не Ethereum

Хоча деякі альткоїни, що існують вже тривалий час, приваблюють інвесторів, Ethereum (ETH) втрачає прихильність п'ятий тиждень поспіль. Інвестиційні продукти ETH зазнали відтоку коштів на загальну суму $29 млн. Також токен знизився на 11% на тлі загальної корекції ринку минулого тижня.

Solana (SOL), яку колись називали «вбивцею Ethereum», зафіксувала відтік коштів на суму $3,6 млн. Тим часом, інші продукти, що базуються на відомих віртуальних активах, таких як Decentraland (MANA), Basic Attention Token та Lido, залучили $4,9 млн, $2,9 млн та $1,8 млн відповідно.

Хоча ринок зафіксував стагнацію цін та широке зниження ряду активів, цього тижня спостерігається відновлення позитивної активності. CoinMarketCap повідомляє, що загальна капіталізація криптовалютного ринку зросла на 3,52% за останні 24 години.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.