Fireblocks інтегрує підтримку Solana, NFT та DeFi

Повідомляється, що платформа для зберігання цифрових активів Fireblocks оголосила про підтримку додатків на основі Solana у своїй мережі. В рамках масштабування останнє доповнення дозволить користувачам Fireblocks отримати доступ до екосистем розробника, використовуючи його набір інструментів.

31 серпня 2022 - 06:07
24 листопада 2023 - 22:21
 0  28
Fireblocks інтегрує підтримку Solana, NFT та DeFi

Fireblocks додає підтримку додатків Solana

Після запуску користувачі можуть отримати прямий доступ до різних децентралізованих фінансів (DeFi) та Web3-додатків у мережі Solana. За словами генерального директора Fireblock Михайла Шаулова, технологія Web3 запропонує розробникам Solana надійний захист під час використання різних інструментів у мережі.

Відповідно, запуск здійснюватиметься через Fireblock Web3 Engine, набір інструментів, призначених для розробників у областях DeFi, NFT та GameFi. Варто зазначити, що у травні 2022 року компанія представила Fireblock Web3 Engine, щоб надати розробникам систему з високим рівнем безпеки. Простір децентралізованих фінансів зазнав атак з боку хакерів, які забрали мільярди цифрових активів.

Зі свого боку, цього року Solana зазнала серії гучних атак на свою мережу. Останнім є порушення безпеки, внаслідок якого було зламано близько 7000 гаманців в екосистемі, що призвело до втрати 8 мільйонів доларів.

Крім того, DeFi став основним напрямком плану розвитку Solana, оскільки його венчурний підрозділ залучив фінансування у розмірі 100 мільйонів доларів для підтримки єдинорогів DeFi у Південній Кореї. В даний час Solana займає 6-е місце серед найбільших мереж DeFi у галузі.

Fireblocks потрапила до центру уваги в період криптовалютного бичачого ринку та стала однією з найцінніших фірм у блокчейн-ландшафті. Компанія нещодавно закрила фінансування серії E на суму 550 мільйонів доларів у лютому при оцінці 8 мільярдів доларів на той момент.

Збільшення кількості порушень безпеки на платформах DeFi

Поява технології блокчейн сигналізує про нову модель безпеки для екосистеми цифрових активів. З децентралізацією приходить нова довіра до транзакцій блокчейну через те, що вони мають кілька вбудованих рівнів безпеки для автентифікації та підтримки індивідуальної конфіденційності.

Проте, незважаючи на розширені функції безпеки, в індустрії цифрових активів іноді трапляються порушення безпеки. Хакери стежать за тим, де є гроші, а блокчейн — це гарячий пиріг для інвесторів, які готові віддати свої кошти на біржі.

З 2020 року в мережах блокчейнів сталася безліч зламів, пов'язаних із DeFi. Дослідження показує, що найвищі показники було зафіксовано у 2021 році: 76% випадків злому призвели до втрати понад 1 мільярд доларів.

Хакери використовують будь-які методи злому у своїх інтересах. Миттєві кредити, витягування килимів, зловмисні атаки, конфігурації мережі, відсутність правил та багато іншого сприяють частим порушенням безпеки в блокчейн-проектах.

Але хвилювання та можливості, що створюються ринком, часто затьмарюють заголовки атак на галузь.

Не все так похмуро для децентралізованого фінансового середовища, оскільки гравці можуть зробити більше, щоб знизити частоту атак.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.