Ethereum залишиться лідером смарт-контрактів у 2024 році, хоча Solana стрімко зростає

Незважаючи на те, що протягом 2023 року інвестори «значно» вкладали кошти в Solana, Ethereum все ще залишатиметься найкращою платформою смарт-контрактів у 2024 році, повідомляє Coinbase.

15 грудня 2023 - 13:39
 0  11
Ethereum залишиться лідером смарт-контрактів у 2024 році, хоча Solana стрімко зростає
Зображення: brokker.news

У новому звіті під назвою «2024 Crypto Market Outlook» Coinbase зазначає, що протягом 2023 року чистий приплив коштів до інвестиційних фондів, пов'язаних з Solana (SOL), поступався лише Bitcoin (BTC), перегнавши Ethereum (ETH) та інші багатоактивні фонди.

Аналітики американської криптобіржі пояснюють зростання інвестицій в Solana здатністю мережі обробляти високі обсяги транзакцій та низькі комісії, які, на їхню думку, необхідні для підтримки нової хвилі високопродуктивних додатків.

«Звісно, ми вважаємо, що покращення швидкості проведення операцій та зниження комісій є необхідними для поліпшення користувацького досвіду при впровадженні нових використань, і у цьому відношенні у Solana є певна перевага», - Coinbase.

Незважаючи на зростаючу популярність Solana, Ethereum все ще є найважливішою платформою для смарт-контрактів у криптовалютній індустрії, зазначає Coinbase. З обробкою в середньому близько 1 мільйона транзакцій на день і підтримкою постійного щоденного обсягу переказів між 1 і 3 мільярдами доларів, статус Ethereum як топової платформи для децентралізованих додатків «може не бути зміщений найближчим часом», стверджує Coinbase.

На момент написання ETH торгується на рівні $2275, що демонструє зростання на 91% з початку року, згідно з даними CoinGecko. SOL Solana торгується на рівні $78.3 зі приголомшливим зростанням на 697% у 2023 році.

Coinbase зазначає, що хоча домінування Ethereum в просторі розумних контрактів, ймовірно, зберігатиметься в найближчому майбутньому, масштабованість і продуктивність Solana можуть зробити її життєздатною альтернативою для деяких випадків використання у 2024 році.

Експерти біржі також додали, що на додаток до Solana група інших мереж рівня 1, таких як Aptos, Sui, Sei та інші, ймовірно, збільшать конкуренцію в цьому просторі, оскільки вони «відповідають вимогам щодо масштабованості на базовому рівні».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.