XRP подорожчав на 40%: що змушує криптовалюту стрімко рости?

Ціна XRP зросла на 40% за останні 30 днів. Ключові фактори зростання: ринок, судовий процес SEC та прийняття.

6 листопада 2023 - 21:36
24 листопада 2023 - 22:39
 0  22
XRP подорожчав на 40%: що змушує криптовалюту стрімко рости?

Криптовалюта Ripple (XRP) за останній місяць стала помітною фігурою на ринку цифрових валют.

Станом на 6 листопада, XRP пережив значний сплеск, його ціна піднялася майже на 40% за останні 30 днів до рівнів, яких не було з липня 2023 року, досягнувши піку в 0,7299 доларів. Наразі Ripple торгується приблизно за 0,72 долара, що свідчить про сильне відновлення, хоча він все ще торгується значно нижче свого історичного максимуму в 3,842 долара (січень 2018 року).

Цей останній ралі не є ізольованим випадком, а скоріше частиною ширшого бичачого тренда протягом 2023 року, коли ціна XRP зросла понад 100% з початку року.

Цей позитивний імпульс відображає зростаючу довіру інвесторів, потенційно пов’язану з прогресом Ripple у вдосконаленні транскордонних платіжних систем і її передбачуваними перевагами в триваючому судовому спорі з Комісією з цінних паперів і бірж (SEC).

Давайте заглибимося і подивимося за межі цифр, щоб зрозуміти конкретні фактори, що рухають висхідну траєкторію XRP і спробувати зробити прогноз ціни.

Більш широке відновлення ринку

Відновлення ширшого ринку криптовалют стало значним фактором зростання ціни XRP. Коли лідери ринку, такі як Bitcoin (BTC), досягли вищих цінових точок на тлі очікування схвалення спотового біржового фонду BTC, це створило ефект хвилі, піднявши весь ринок.

Альткоїни, включаючи XRP, часто слідують за лідером Bitcoin через їх взаємопов'язаність в екосистемі криптовалют. Цей колективний імпульс може допомогти альткоінам пробити важливі рівні опору, які є ціновими точками, в яких зростаючий актив, як правило, зустрічає посилену активність продажу.

Для XRP перевищення рівня 0,50–0,55 долара було критичним опором, який потрібно було подолати. Після прориву це, ймовірно, спровокувало подальше зростання покупок, оскільки це свідчило про сильні бичачі настрої, спонукаючи інвесторів очікувати подальшого зростання.

За даними CoinMarketCap, обсяг торгів XRP збільшився понад 92% за попередні 24 години, що свідчить про підвищений торговий імпульс.

Судова справа SEC проти Ripple

Справа SEC проти Ripple є ключовим фактором у рухах ціни XRP.

Судовий наказ від 24 жовтня встановив крайній термін для обох сторін запропонувати графік брифінгів щодо засобів правового захисту до 9 листопада. Цей крок до вирішення, будь то шляхом врегулювання або остаточного судового рішення, уважно відстежується інвесторами.

Ripple, здається, знаходиться в сильній позиції, особливо через наслідки документів Hinman, які SEC неодноразово намагалася приховати.

Ці документи стосуються виступу колишнього директора SEC Вільяма Хінмана, де він заявив, що Bitcoin та Ethereum (ETH) не є цінними паперами – точка зору, яка може значно вплинути на результат справи.

Також є припущення, що SEC може спробувати прискорити розгляд справи, щоб оскаржити рішення щодо програмного продажу. Програмний продаж відноситься до запланованого продажу XRP компанією Ripple на криптовалютних біржах.

Очікується, що результат справи матиме глибокий вплив на настрої інвесторів та цінову активність XRP. Наразі настрої ринку загалом позитивні, оскільки ціни на криптовалюти продовжують зростати. Це спричинило зростання попиту на XRP, оскільки інвестори шукають активи, які можуть принести їм прибуток.

Прийняття XRP у світі зростає

Прийняття XRP у світі зростає, особливо завдяки стратегічним перемогам Ripple цього року. Ці розробки не лише зміцнили позицію Ripple в фінансовому ландшафті, а й свідчать про позитивні перспективи XRP на майбутнє.

Ключові дозволи в Дубаї

Ripple отримав ключові дозволи на роботу в Дубаї, ключовому центрі глобальних фінансів. Dubai Financial Services Authority (DFSA) схвалила використання XRP в рамках своєї системи регулювання віртуальних активів, що дозволяє компаніям в Dubai International Financial Centre інтегрувати XRP у свої пропозиції. Це схвалення регулятора є значним кроком вперед у прийнятті XRP і відкриває нові можливості для його використання в транскордонних платежах та інших фінансових послугах.

Потенційне партнерство з Національним банком Грузії

Ще більше зміцнюючи свою глобальну присутність, Ripple Labs потрапила до списку з дев'яти організацій, які претендують на роль технологічного партнера для розробки цифрової валюти Національного банку Грузії, цифрового GEL. Цей висококонкурентний процес відбору підкреслює досвід Ripple в технології блокчейну та її потенціал для сприяння розвитку центральних банківських цифрових валют (CBDC). Успішна співпраця з Національним банком Грузії не лише підвищить репутацію Ripple в галузі CBDC, а й потенційно розширить використання XRP у грузинській фінансовій системі.

Прогнози ціни та обережний оптимізм

Аналітики CoinCodex прогнозують у найближчій перспективі ріст ціни XRP, проектуючи потенційний підйом до приблизно 0,92 доларів США до 19 листопада, що представляє збільшення приблизно на 32% від поточної ціни. Хоча цей прогноз свідчить про позитивний тренд, важливо враховувати волатильність криптовалютного ринку. DigitalCoinPrice продовжує свій прогноз XRP, уявляючи сценарій бичачого тренду, за яким токен Ripple може піднятися до 1,40 доларів США до кінця року і перебувати на рівні близько 1,78 доларів США у 2024 році.

Незважаючи на ці обнадійливі прогнози, інвестори повинні підходити до ринку з обережністю та провести ретельне дослідження перед прийняттям будь-яких інвестиційних рішень. Криптовалютний ринок залишається вразливим до зовнішніх факторів, включаючи регуляторні обмеження, які можуть істотно вплинути на рухи цін. Інвестори повинні ретельно враховувати свою здатність до ризику та ніколи не вкладати більше, ніж вони можуть дозволити собі втратити.

Прийняття XRP у світі набирає обертів, а ключові регуляторні дозволи та потенційні партнерства прокладають шлях до його ширшого прийняття та використання. Хоча прогнози ціни свідчать про позитивний прогноз, інвестори повинні підходити до ринку з обережністю та приймати інформовані рішення на основі своїх ризикових уподобань та фінансових обставин.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.