Tonwhales - майнінг-пул TON

Пул для майнінгу TON. Tonwhales дозволяє об'єднати зусилля та потужність обладнання багатьох майнерів для більш ефективного видобутку нових монет.

9 травня 2022 - 19:25
25 листопада 2023 - 08:48
 0  24
Tonwhales - майнінг-пул TON
© BROKKER GROUP 2022

Tonwhales – це пул для майнінгу TON. Цей пул дозволяє всім охочим отримувати оплату за видобуток монет одразу після вирішення кулі. Завдяки цьому навіть ті майнери, у яких встановлено слабке обладнання, мають можливість стабільно отримувати винагороду прямо пропорційну потужності їх обладнання.

У чому відмінність шари від рішення блоку?

Складність видобутку монет постійно зростає. Відповідно, якщо виконувати майнінг наодинці, то знадобиться багато часу, щоб знайти правильне рішення (блок). Однак прискорити цей процес можна, якщо підключиться до роботи відразу кілька користувачів зі своїм обладнанням. Майнінг пул у такому разі перевірятиме, чи є кожне отримане рішення від користувачів повним вирішенням задачі. Завдяки цьому навіть пристрої малої потужності можуть брати участь у процесі, працюючи над одним завданням. Отже, кожен отримує можливість знайти рішення для створення нового блоку. Ключова відмінність шар (share) від блоку – це те, що шари – лише можливе рішення, а не закритий блок.

Криптовалюта TON

Спочатку розробкою блокчейн-платформи TON займалися брати Дурови, але у 2020 році вони вийшли з проекту. Однак завдяки тому, що TON вже став повноцінним продуктом, він не міг просто так зникнути зі списку криптоактивів. Наразі розвитком монети займаються незалежні розробники. На даний момент TON – це децентралізована команда розробників, дизайнерів та маркетологів, які працюють над просуванням та розвитком проекту.

Особливості налаштування майнінгу TON

Майнінг пул ТОН – це унікальна нагода, що дозволяє отримати винагороду за видобуток монети. Щоб увійти в пул, потрібно:

  • Запустити та зареєструвати гаманець TON
  • В Telegram запустити @WhalesPoolBot. Цей бот згодом буде використовуватися для перевірки балансу і виведення монет.
  • Задати команду /start, а потім прописати команду /change wallet.
  • Тепер потрібно надіслати боту дані свого гаманця.
  • Далі слід зайти на сторінку завантаження майнера та вибрати операційну систему, наприклад Windows.
  • Таким чином, на ваш комп'ютер завантажиться архів, усередині якого буде 2 файли. Їх потрібно буде розпакувати до будь-якої папки комп'ютера.
  • Відкрийте файл під назвою «run.bat», використовуючи Блокнот.
  • Клікніть правою кнопкою мишки по файлу і виберіть пункт «Змінити».
  • Впишіть «your_wallet» дані особистого гаманця.
  • Збережіть зміни. Тепер можна запустити run.bat, щоб розпочати майнінг монети в пулі.

Після початку майнінгу, нарахування вам будуть йти щохвилини після першого shares found. Перевірити актуальний баланс можна в телеграмі WhalesPoolBot, і через нього ж здійснити виведення зароблених монет на гаманець. Для цього потрібно використати команду /withdraw.

Майнити TON можна навіть на домашньому комп'ютері, як це було на початку появи Bitcoin і Ethereum. Чим вища продуктивність обладнання учасника пулу, тим більшу винагороду він отримуватиме за роботу.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.