Що таке блокчейн Toncoin і як працює криптовалюта TON

Toncoin (TON) – криптовалюта, створена на базі проекту Gram на основі The Open Network.

9 травня 2022 - 19:48
14 грудня 2023 - 20:57
 0  63
Що таке блокчейн Toncoin і як працює криптовалюта TON
TON | © BROKKER GROUP 2022

Toncoin (TON) – криптовалюта, створена на базі Gram на основі The Open Network. На сьогодні вважається найнеоднозначнішою, але дуже перспективною у плані інвестицій та вигідності торгівлі валютними парами. Займає в рейтингу крипти 75 місце, що для нового блокчейну вважається непоганими показниками. За швидкістю операцій за секунду, мережа займає лідируючі позиції, проти іншими типами криптовалют. Який у TON курс та які перспективи очікуються?

Що таке Toncoin (TON)

TON криптовалюта розроблялася понад 2 роки силами команди розробників Telegram на чолі з П. Дуровим. Однак через заборону на торгівлю цінними паперами, команда була змушена відмовитися від проекту, передавши його спільноті TON із перейменуванням блокчейну на The Open Network. Назва крипті була надана TON.

На сьогодні основними перевагами TON є:

  • Висока швидкість проведення транзакцій;
  • Підтримка операцій через популярні мережі на великих трейдерських платформах;
  • Знакові стрибки цін на популярні валютні пари, що дозволяють отримувати відмінну прибутковість;
  • Мінімальні комісії за фінансові операції.

При грамотному підході до вивчення змін на ринку криптовалюти на цих монетах можна добре заробляти, на відміну від інших, де графік коливань набагато стабільніший. Початкова кількість монет становила 5 млрд., але з кожним роком це число зростає в середньому на 0,6%. Випуск здійснюється мережею, але при цьому є і фінансовий капітал у розмірі понад 19,5 млрд. доларів США. Тому вона сприймається інвесторами на рівні ліквідності.

Ціна TON на сьогодні формується трьома командами розробників: TON Labs та TON Foundation з Росії та TON з Китаю. При цьому враховуються валютні коливання на ринку фіатних та криптовалют. Китайська спільнота не дуже привітно оцінила цю крипту.

Графік ціни TON

На TON ціна є дуже динамічним показником, так як вона може легко рости в кілька разів, а потім різко падати набагато нижче за початкову вартість. Через це ризики для інвесторів високі, а для трейдерів створені оптимальні умови. Середній період зростання/спаду становить середньому 14-20 днів. Це означає, що на стрімкому зростанні можна заробляти великі суми навіть за мінімальних вкладень. На TON ціна у доларах постійно змінюється. Однак, на відміну від BTC, вона не поступово зростала з 2019 року, коли була створена. Якщо дивитися рівень коливань, то станом на 4 грудня 2021 р. вартість становила $1,75, а 26 грудня 2021 р. - $4,41.

На сплески та падіння ставлення криптовалюти до інших валют впливають не лише економічні показники, а й рівень інвестицій. Засновники часто рекламують TON шляхом інформування заінтересованих клієнтів або потенційних інвесторів про великі інвестиції від відомих особистостей.

Зокрема, недавно стало відомо, що вельми одіозна особа Моргенштерн, вклав у TON 10 млн. руб. Однак це зробило швидше антирекламу, оскільки курс почав різко падати через стрімкі продажі монет. Тому хайп може зіграти негативно чи позитивно незалежно від того, як засновники крипти позиціонували рекламу. Тобто розрахунок йде швидше не на довгострокову стабільність, а на моментальний прибуток. Таким чином можна зробити висновки про те, що валюта створена для ризикових трейдерів, хоча зміни йдуть у такт із найбільш популярними криптовалютами: Bitcoin та Ethereum.

TON ціна у рублях також змінюється постійно, але відповідаючи валютному курсу в доларах США. Тому торгівля криптовалютою у парі з фіатними валютами проводиться з мінімальними відмінностями у співвідношенні останніх один до одного. Калькулятор прибутковості видобутку цієї монети є корисним інструментом для майнерів.

Актуальні котирування та графіки TON

Оскільки до розробки криптовалюти причетна група програмістів Telegram, вони створили чат-бота TonometrBot, який дозволяє в режимі онлайн дізнаватися всю необхідну інформацію про крипту TON. Додатково можна використовувати дані з наступних трейдерських майданчиків:

  • Coin Gecko. Тут показуються графіки зміни вартості TON по відношенню до біткоїну та ефіру. Також є можливість скористатися однією з актуальних пропозицій від трейдерів та придбати крипту за рублі або долари. Наводиться коротка статистика за основними параметрами за певний термін. Майданчик підходить для торгів у доларах.
  • CoinMarketCap. Майданчик, де можна ознайомитися з кривою зміни курсів та порівняти з коливаннями біткоїну. Наведено коротку статистику, а також актуальні дані щодо торгових операцій.

Валютою TON розрахуватися в онлайн магазинах на даний момент не можна, зате можна без проблем торгувати на популярних трейдерських майданчиках завдяки створенню кроссчейн-мостів. Розробники планують розширювати подібний список, за рахунок чого більше популяризувати токен серед іноземних інвесторів та трейдерів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.