Tezos Foundation співпрацює з Unity, щоб розширити доступ до ігор Web3

Tezos Foundation оголосив про укладання угоди про надання професійних послуг із розробником ігрового рушія Unity. Згідно з прес-релізом від 25 листопада 2022 року, стратегічне партнерство з Unity Accelerate Solutions дозволить розробити SDK Web3 Blockchain для ігор та застосунків dApp.

28 листопада 2022 - 22:01
24 листопада 2023 - 22:35
 0  81
Tezos Foundation співпрацює з Unity, щоб розширити доступ до ігор Web3

Незважаючи на те, що криптозима 2022 року, як і раніше, сильно б'є по Bitcoin (BTC) та іншим криптовалютам, ігри Web3 продовжують набирати популярності, і тепер Tezos Foundation об'єднує зусилля з Unity, провідним розробником ігрових движків, щоб залучити нову хвилю в ігри Web3 та багато іншого.

Згідно з прес-релізом команди, раніше в травні 2022 року енергозберігаючий блокчейн Tezos підписав угоду про надання професійних послуг з групою Unity Accelerate Solutions для створення нового комплекту розробки програмного забезпечення для блокчейну Web3 (SDK).

У разі схвалення команди Tezos Foundation і Tezos Ecosystem планують запропонувати SDK Web3 Blockchain як перевірене рішення і додатковий модуль для розробки ігор Web3 через Unity Asset Store.

Кросплатформова доступність

Примітно, що команда ясно дала зрозуміти, що новий SDK для блокчейну Tezos Web3 буде доступний на всіх платформах, включаючи настільні комп'ютери, пристрої Android та iOS та веб-браузери.

Крім надання розробникам Unity можливості створювати ігри Web3, SDK також підтримуватиме розробку децентралізованих додатків (dApps) на основі енергозберігаючого блокчейну Tezos на основі механізму консенсусу Proof-of-Stake (PoS).

Коментуючи альянс Tzos-Unity, Джермі Фу, глобальний керівник відділу ігор TriliTech, центру досліджень та розробок блокчейну, орієнтованого на Tezos, сказав:

«Ми дуже раді бачити створення Tezos SDK у співпраці з командою Unity Professional Services, що уможливлює використання Web3-ігор на найпопулярнішій платформі для розробки ігор. Це перший всеосяжний пакет SDK для блокчейну, розроблений спільно з Unity, що надає розробникам ігор просте у використанні комплексне рішення для додавання широкого спектру функцій Web3, які зроблять гру більш захоплюючою для геймерів.

Завдяки своєму низькому вуглецевому сліду, блокчейн Tezos останнім часом став популярнішим серед багатьох провідних брендів у реальному світі, включаючи популярні американські піцерії, Papa John's, гіганта англійської прем'єр-ліги, Manchester United та багато інших. .

За даними Brokker.com.ua, на момент написання статті ціна токена Tezos (XTZ) коливається в районі 0,98 долара, а ринкова капіталізація складає 891.47 мільйона доларів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.