Результати опитування: інвестори GameFi віддають перевагу фактору розваги, а не грошам

Екосистема GameFi відома тим, що приваблює ентузіастів ігор та інвесторів GenZ, що робить її ідеальною точкою входу для нових інвесторів. Опитування, проведене ChainPlay за участю 2428 інвесторів GameFi, показало, що 75% з них приєдналися до криптпростору GameFi.

30 серпня 2022 - 11:19
24 листопада 2023 - 22:21
 0  22
Результати опитування: інвестори GameFi віддають перевагу фактору розваги, а не грошам

Інвестори GameFi віддають пріоритет фактору розваги

У той час, як більше половини інвесторів вперше вийшли на ринок GameFi, щоб заробити гроші, 89% інвесторів GameFi втратили гроші під час криптовалютної зими 2022 року, при цьому 62% втратили більше 50%. Інвестори, однак, вважають, що основною причиною їх втрат була слабка економічна модель. Згідно з цією думкою, опитування показало, що в 2022 році інвестори у всьому світі витрачали в середньому 2,5 години на день на гру в GameFi, що на 43% менше, ніж 4,4 години в попередньому році.

Відсутність коштів для нових проектів GameFi в основному пов'язана з побоюваннями щодо махінацій, шахрайства Понці та поганої графіки. Отже, 44% інвесторів вважають, що участь звичайних ігрових компаній може мати вирішальне значення у розвиток GameFi. Крім того, 81% інвесторів GameFi відмовляються від традиційного мислення щодо майбутніх проектів і вважають за краще отримувати задоволення від отримання задоволення від ігрового досвіду.

Згідно з аналізом DappRadar, Метавсесвіт і блокчейн-ігри фіаско екосистеми Terra торкнулося найменше. Крім того, у блокчейн-ігри та Метавсесвіти були вкладені постійні інституційні інвестиції, що свідчить про те, що багато провідних корпорацій вважають, що обидві галузі мають потенціал для швидкого розширення в майбутньому.

BNB Chain — найпопулярніша екосистема GameFi

За даними ChainPlay, середовище BNB Chain, в яке інвестували 86% інвесторів, є однією з найпопулярніших екосистем GameFi. Завдяки технологічним розробкам, які знижують торгові витрати, збільшують кількість транзакцій на секунду і дозволяють платформам створювати якісніші додатки GameFi, розширюються й інші екосистеми.

Тим часом, на думку 69% інвесторів, фінансування має враховувати динамізм співтовариства проекту. З іншого боку, 66% інвесторів вважають партнерів та прихильників найважливішими факторами.

На думку 51% інвесторів, які розглядають можливість інвестування в GameFi, зручність гри займає третє місце, одразу за першими двома факторами. Токеноміка, на думку 49% інших інвесторів, має найбільше значення при виборі для інвестування, за нею слідує внутрішньоігровий економічний дизайн, 38% — візуальні ефекти та 4% інвесторів, які звертають увагу на інші фактори.

Як виглядає майбутнє DeFi?

Розробники повинні щось зробити для розвитку індустрії, якщо GameFi продовжуватиме залишатися прибутковою нішою в майбутньому. Ось кілька пропозицій від інвесторів про те, на що вони очікують від GameFi в майбутньому, на основі дослідження ChainPlay.

Ігрова індустрія повинна віддавати пріоритет створенню приємних ігор, а не збору грошей, що є першим кроком до відновлення величі GameFi, що неухильно руйнується. Ця точка зору базується на даних опитування, що показують, що 81% інвесторів GameFi віддають перевагу розвагам, а не прибутку щодо майбутніх ініціатив GameFi.

Хоча GameFi, як і раніше, вимагатиме аспекту «Заробітку», наступні ініціативи GameFi повинні приділяти більше уваги підвищенню якості гри. Мета відеоігор, будь то GameFi або традиційних ігор, полягає в тому, щоб приносити задоволення. Заробляння грошей має бути другорядною метою, а не першою.

Відповідно, 88% респондентів заявили, що вірять у майбутнє GameFi. Таким чином, можна з упевненістю стверджувати, що бізнес, як і раніше, матиме значну кількість шанувальників, коли якість ігор підвищиться.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.