Гендиректор Nansen: Ethereum Merge може зменшити використання інших мереж

Генеральний директор «Nansen» Алекс Сваневик сказав, що хоча багато мереж стануть містами-привидами після злиття, деякі зможуть знайти свої власні ніші.

9 серпня, 2022 - 00:19
11 січня, 2023 - 21:03
 0  9
Гендиректор Nansen: Ethereum Merge може зменшити використання інших мереж

Браян Ньюар із Cointelegraph поговорив з Алексом Сваневіком, директором компанії Nansen, що займається даними про блокчейн, на Корейському тижні блокчейнів (KBW) 2022, що проходив у Сеулі, і обговорив такі теми, як майбутнє злиття Ethereum (ETH) і те, як воно вплине на інші блокчейни. 

За словами Сваневика, галузь стала свідком побічного ефекту під час останнього бичачого ралі. Він сказав, що при торгівлі невзаємозамінними токенами (NFT) новачки у просторі блокчейнів не хочуть платити величезні комісійні за транзакції до 100 доларів за покупку NFT у мережі Ethereum. Генеральний директор Нансена зазначив, що цей попит на NFT поширився на інші блокчейни, де збори за покупку NFT були не такими високими, як у Ethereum. Він пояснив, що:

«Буде цікаво подивитися, як ці інші можуть продовжувати мати попит, якщо більша його частина була викликана цим побічним ефектом. У вас може бути набагато менше використання».

Коли його запитали, що, на його думку, станеться з деякими іншими блокчейнами після злиття, керівник сказав, що багато хто з них може зникнути. «Багато мереж, ймовірно, стануть містом-примарою або мережами-привидами. Але я думаю, що деякі мережі знайдуть свої ніші, — сказав Сваневік.

Незважаючи на це, Сваневик вважає, що є кілька мереж, які спромоглися запустити свої власні екосистеми. Наводячи приклади, генеральний директор Nansen вказав на Solana (SOL), Polygon (MATIC) та Avalanche (AVAX). Однак Сваневик зазначив, що існує більше мереж з інфраструктурою, що дозволяє розробникам легко входити до їхньої екосистеми. Він сказав, що:

«Я думаю, що деяким мережам вдалося досягти швидкості втікання там, де достатньо інфраструктури, щоб вони могли продовжувати розвивати більше проектів».

Сваневик також порівняв блокчейни з містами. За словами керівника, так само, як містам потрібні лікарні, юридичні фірми та ЗМІ, блокчейнам потрібні їх децентралізовані біржі (DEX), торгові майданчики, оглядачі блокчейнів та багато іншого.

В той же час співзасновник 1inch Сергій Кунц повідомив Cointelegraph, що ринок децентралізованих фінансів (DeFi) у Південній Кореї є багато можливостей для зростання. Незважаючи на це, Кунц зазначив, що існують проблеми та бар'єри для входу, у тому числі відсутність знань про використання криптогаманців та розуміння DeFi.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.