Як до MetaMask додати та налаштувати Binance Smart Chain

Детальна інструкція про те, як до MetaMask додати та налаштувати Binance Smart Chain для коректного функціонування.

9 травня 2022 - 20:08
24 листопада 2023 - 21:19
 0  23
Як до MetaMask додати та налаштувати Binance Smart Chain
© BROKKER GROUP 2022

Трейдери, які торгують криптовалютами, намагаються вибирати найкомфортніші інструменти. Зокрема, для Etherium існує спеціальний гаманець MetaMask, який відповідає всім стандартам ERC-20, а й підтримує всі типи токенів, включаючи NFT. Він дуже зручний для користувачів, тому що дозволяє їм легко інтегруватися з ShapeShift та CoinBase. Але найцікавішою функціональністю MetaMask є можливість взаємодії з різними веб-сайтами. Як додати мережу Binance Smart Chain до MetaMask?

Установка MetaMask

Установка MetaMask доступна у всіх сучасних браузерах на основі движків Firefox та Chrome, які запускаються не тільки на комп'ютерах під керуванням Windows, а й на мобільних платформах iOS, Android.

Інсталяція виконується так:

 1. В одному зі згаданих вище браузерів потрібно зайти на сайт metamask.io.
 2. На сторінці вибрати браузер, з якого відкривали сторінку.
 3. Буде здійснено перехід на сторінку завантаження доповнення для браузера.
 4. Відкриється запит на встановлення доповнення, потрібно погодитися, дочекатися повного завантаження та інсталяції. Якщо все пройшло успішно, іконка доповнення з'явиться у відповідній панелі браузера.

Створення гаманця

Якщо раніше не користувалися MetaMask, то в такому разі необхідно створити власний гаманець. Для цього, через встановлене доповнення, потрібно створити його, натиснувши на відповідну кнопку. На екрані з'явиться seed-комбінація. Її необхідно зберегти в надійному місці на пристрої, яке не підключено до Інтернету. Якщо цього не зробити, то в разі перевстановлення операційної системи, пошкодження або втрати пристрою отримати доступ до гаманця не вдасться за жодних умов.

На наступному етапі можна зайти до створеного гаманця. Тепер можна надсилати та отримувати кошти на нього, тобто здійснювати фінансові операції.

Як підключитися до мережі Binance?

Оскільки гаманець створювався в мережі Etherium, то на старті він не взаємодіє з іншими мережами. Ви не зможете працювати з DApps на платформі Binance одразу, а також ризикуєте втратити кошти, відправивши їх не на ті гаманці. Щоб такого не сталося, потрібно знати, як до MetaMask додати Binance Smart Chain.

З метою безпеки MetaMask доступ до криптовалюти на особистому рахунку можуть отримати виключно їхні власники, навіть розробники не мають такої можливості. Це з тим, що токени зберігаються у шифрованому вигляді, а їх дешифровки потрібен код seed, отриманий під час реєстрації. Без приватних ключів, гаманець може вважатися втраченим назавжди, тому варто знову переконатися, що вони збережені в надійному місці, до якого ніхто не має доступу.

Налаштування Binance Smart Chain MetaMask здійснюється таким чином:

 1. Відкрити особистий кабінет MetaMask.
 2. Перейти до розділу налаштувань.
 3. На сторінці, що відкрилася, вибрати підпункт «Мережі».
 4. Знайти та натиснути кнопку додавання нової мережі.
 5. Додати Binance Smart Chain вручну, оскільки мережа відсутня у списку за замовчуванням.
 6. При виборі доступні основна Smart Chain та тестова гілка мережі Smart Chain – Testnet.
 7. Вибираємо основну. Вводимо наступні параметри: RPC: bsc-dataseed.binance.org, ID 56, symbol BNB, блок explorer bscscan.com< /code>.
 8. Перевіривши правильність введення всіх даних, потрібно натиснути кнопку збереження змін.
 9. Після повернення на головну сторінку особистого кабінету можна буде помітити ряд змін: налаштована мережа Binance, а також одиниці криптовалюти змінені на BNB замість ETH.

Якщо ви сумніваєтеся, що відразу зможете виконати всі етапи налаштування, то рекомендується скористатися тестовою мережею. Будь-які допущені помилки не будуть критичними і не стануть причиною втрати всіх коштів на рахунку.

MetaMask на сьогодні є одним із найпотужніших інструментів у руках досвідчених трейдерів та новачків, який дозволяє без проблем торгувати криптовалютою у децентралізованих мережах. На сьогодні в цій мережі понад 1 млн. користувачів, що говорить про її надійність та популярність. Високий рівень інтеграції дозволить без проблем додавати цікаві трейдерські майданчики та здійснювати безпечні транзакції.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.