Litecoin перевищив позначку у 200 мільйонів транзакцій

Блокчейн Litecoin досяг значної віхи 22 грудня, перевищивши позначку 200 мільйонів транзакцій. Це свідчить про прискорене зростання, адже лише за останній місяць було оброблено понад 10 мільйонів транзакцій.

22 грудня 2023 - 23:30
22 грудня 2023 - 23:30
 0  8
Litecoin перевищив позначку у 200 мільйонів транзакцій
Зображення: brokker.news

Раніше, 21 грудня, команда Litecoin повідомила, що за попередні 24 години мережа зафіксувала 1,4 мільйона транзакцій та більшу кількість активних адрес, ніж Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH) разом.

Це підтверджують дані аналітичної платформи IntoTheBlock, яка відзначає стійке зростання активності Litecoin з початку грудня, його щоденна кількість адрес послідовно перевищує показники Ethereum.

На момент публікації ціна Litecoin (LTC) становить $72.74, що демонструє зміну на 11.1% за останній рік, згідно з CoinMarketCap.

Експерти вважають, що зростання LTC пов'язане з очікуванням схвалення Bitcoin ETF у наступному році. Якщо ETF буде схвалено SEC, це дозволить інвесторам торгувати Bitcoin на традиційних фондових біржах. Оскільки Litecoin часто називають «сріблом» до «золота» Bitcoin, очікується, що він також отримає користь від цього схвалення.

Наразі Litecoin вже відчуває наплив активності у своїй мережі, а його оцінка досягає тисяч доларів. Це свідчить про те, що інвестори вже готуються до потенційного зростання ціни.

Ця подія знаменує важливий крок для Litecoin, його технологія швидких, безпечних та економічних транзакцій знаходить все більшу аудиторію, а мережа демонструє стійкий розвиток та потенціал на майбутнє.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.