Кит перемістив 200 тис. токенів Solana на Binance: падіння ціни неминуче?

Незважаючи на те, що Solana (SOL) нещодавно обійшла XRP та BNB, ставши четвертою за величиною криптовалютою, технічні показники натякають на можливе падіння курсу.

25 грудня 2023 - 18:04
 0  15
Кит перемістив 200 тис. токенів Solana на Binance: падіння ціни неминуче?
Зображення: brokker.news

Індекс відносної сили (RSI) Solana, який вказує на потенціал перекупленості активу, за останні 24 години зріс із 77 до 79. Зростання RSI часто попереджає про можливе зниження ціни та збільшення тиску на продаж.

Щоб зберегти бичачий тренд, RSI Solana має знизитися до позначки 60 перед будь-яким подальшим зростанням. За останні 24 години SOL знизилася на 1,2% і на момент написання торгується на рівні $113. Капіталізація активу залишається сильною на четвертому місці після Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) та USDT, становлячи $48,3 млрд.

Дані свідчать про незначне зниження щоденного торгового обсягу Solana, який наразі коливається навколо $4,8 млрд.

На тлі можливості подальшого падіння ціни кит перемістив 199 999 токенів SOL на криптобіржу Binance. Згідно з Whale Alert, вартість цієї транзакції становить близько $23 млн, і поки що подальших переміщень не зафіксовано.

Варто зазначити, що перед цим 24 грудня Solana досягла 21-місячного максимуму в $117,3 після постійного зростання протягом останнього місяця. За цей період ціна SOL зросла на 94%.

Дані Santiment також показують зростання на 5% загального відкритого інтересу (OI) за останні 24 години - з $1,36 млрд до $1,42 млрд. За інформацією платформи, власники довгих позицій SOL дещо домінують в загальному OI. Рівень фінансування Binance для Solana наразі становить 0,012%.

Висновок: Попри нещодавній успіх Solana, технічні показники та переміщення активів китами натякають на можливе падіння ціни. Інвесторам слід уважно стежити за ситуацією та не приймати поспішних рішень.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.