DeFi відроджується: процентні ставки за позиками стейблкоїнів різко зростають

Платформи кредитування DeFi спостерігають різке зростання процентних ставок за позиками стейблкоїнів, що сигналізує про відновлення ринку з зростаючим попитом та потенційними можливостями арбітражу.

6 листопада 2023 - 22:09
24 листопада 2023 - 22:39
 0  18
DeFi відроджується: процентні ставки за позиками стейблкоїнів різко зростають

Поточний бичачий ринок спровокував відродження сектора DeFi, оскільки процентні ставки за позиками стейблкоїнів значно зросли на більшості служб кредитування DeFi.

Процентні ставки за позиками стейблкоїнів, таких як USDC та Tether, перевищили позначку в 10% на провідному кредиторі DeFi Aave. Цей стрибок свідчить про зростання готовності трейдерів позичати під вищі відсотки, що говорить про зростання використання левериджу в криптовалютних позиціях. Зміна відбувається після періоду застою, коли колись приваблива віддача від кредитування DeFi була затьмарена різким зростанням процентних ставок, пропонованих звичайними облігаціями.

Позитивний імпульс у криптодеривативах

Відповідно до підвищеної активності в кредитуванні DeFi, ринок безстрокових ф'ючерсів, улюблений деривативний продукт серед криптотрейдерів, також зазнав зсуву. Згідно з даними аналітичного провайдера Coinglass, ставки фінансування для контрактів, що роблять ставку на зростання токенів, таких як XRP від Ripple, перейшли на позитивну територію. Ця зміна означає, що трейдери, оптимістично налаштовані щодо зростання цін, тепер компенсують своїм ведмежим колегам підтримку своїх позицій. XRP також став свідком 12-відсоткового зростання вартості сьогодні, що супроводжувалося зростанням інших альткоїнів.

Ця плавучість у DeFi та на ринку деривативів відповідає ширшому ралі в криптовалютному світі. Bitcoin зафіксував помітне 28-відсоткове зростання лише в жовтні, що стало його найзначнішим щомісячним зростанням з початку року. Такі досягнення підживлюють очікування щодо майбутніх регуляторних удосконалень, зокрема можливого схвалення біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів і бірж США. Це питання очікує на вирішення вже більше десяти років.

Трейдери не залишили поза увагою розбіжність між зростаючими процентними ставками за позиками DeFi та ставками фінансування безстрокових ф'ючерсів. Учасники ринку використовують ці відмінності як можливості для арбітражу, отримуючи прибуток від різниці цін у різних сегментах ринку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.