Bitcoin ETF: каталізатор для зростання альткоїнів Polkadot, VeChain, Everlodge

Аналітики припускають, що початкове схвалення Bitcoin ETF може відбутися вже 10 січня 2024 року, а деякі, зокрема аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт (James Seyffart), прогнозують можливу дату запуску 5 січня.

8 грудня 2023 - 19:21
8 грудня 2023 - 19:26
 0  8
Bitcoin ETF: каталізатор для зростання альткоїнів Polkadot, VeChain, Everlodge

Ця подія викликала значну активність на ринку для різних криптовалют, включаючи Polkadot (DOT), VeChain (VET) і Everlodge (ELDG).

Polkadot торгується вище $6

Polkadot — це багатоланцюгова платформа, розроблена для підвищення сумісності в web3 шляхом з’єднання різних блокчейнів.

Нещодавно DOT прорвався вище $6, піднявшись на 22,5% за останній місяць. Тільки за минулий тиждень DOT виріс з $5,20 до $6,18.

З підйомом DOT вище $6 монета сформувала вищі максимуми та відірвалася від ключових рухомих середніх.

Індекс відносної сили (RSI) знаходиться в зоні перекупленості, утворюючи бичачий розбіжний патерн.

Прогноз ціни Polkadot (DOT) у 2024 році - $10,95 .

Ціна VeChain піднімається до $0,25

VeChain надає децентралізовану платформу для перевірки даних і відстеження ланцюжків постачання.

Блокчейн забезпечує більшу прозорість та автоматизацію для ділових партнерств за допомогою смарт-контрактів, які знижують витрати та уразливість інфраструктури.

Нещодавно ціни на VET зросли на 13,3%, піднявшись з $0,021 до $0,025.

Зараз VeChain має ринкову капіталізацію в 1,78 мільярда доларів і зафіксував обсяг торгів на 63,6 мільйона доларів.

Прогнози аналітиків припускають, що VET може досягти $0,0459 до кінця 4 кварталу 2024 року.

Вартість Everlodge зросте на наступному етапі пресейлу

Everlodge прагне реформувати інвестиції в нерухомість, зробивши їх доступними для більш широкої аудиторії за допомогою підходу, що базується на Defi.

Механізм токенізації дозволяє здійснювати дробове володіння нерухомістю, що дозволяє інвестувати всього від $100.

Зазвичай, придбання розкішної вілли коштувало б мільйони доларів. Everlodge усуває цей фінансовий бар’єр за допомогою мінтингу нерухомості у вигляді NFT та дробячи його.

Цей метод розбиває нерухомість вартістю 5 мільйонів доларів на 50 000 частин, кожна вартістю 100 доларів. Це дозволяє будь-кому придбати частину одного чи кількох об’єктів нерухомості, отримуючи дохід від оренди та потенційне збільшення вартості капіталу.

Everlodge також розширює інвестиційні можливості, інтегруючи інструмент AI, який аналізує глобальні ринки нерухомості.

Інструмент постійно сканує та відстежує ціни на нерухомість на всіх територіях, надаючи користувачам інформацію в режимі реального часу щодо конкретних регіонів.

Ці цінні дані є інструментом для прогнозування недооцінених ринків, що дозволяє інвесторам приймати обґрунтовані рішення.

На етапі 7 пресейлу Everlodge (ELDG) зріс на 170%, торгуючись за 0,025 доларів США. На наступному етапі вартість токенів повинна зрости до $0,027.

Прихильники залишаються оптимістичними, покладаючись на місію Everlodge щодо вирішення критичних проблем у сфері нерухомості.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.