Верификация аккаунта на Binance

Процедуру верифікації було введено на майданчику Binance з 19 серпня 2021 року з метою підвищення безпеки фінансових операцій клієнтів та запобігання відмиванню грошей.

9 травня, 2022 - 23:00
10 січня, 2023 - 22:22
 0  6
Як пройти верифікацію в Binance у 2023
Верифікація Binance | © BROKKER GROUP 2022

Всі зареєстровані раніше та нові користувачі зобов'язані її проходити без винятків, інакше будуть на обліковому записі обмеження на операції з криптовалютою. Тому у 2022 році без верифікації, трейдерам на даній платформі робити нічого. Як же її пройти?

Підготовка до ідентифікації особи

Якщо ви не знаєте, як пройти верифікацію на Binance, але бажаєте це зробити з першого разу, то в такому разі потрібно заздалегідь виконати таке:

 • На смартфоні встановити програму Binance.
 • Зробити скан-копії паспорта або іншого документа для підтвердження особи з високою якістю та чіткістю зображення.
 • Якщо плануєте проходити цю процедуру на ПК, то в такому випадку буде потрібно підключення веб-камери.

Чому важливо готуватись заздалегідь? Тому що кількість спроб верифікації обмежена 10 за 24 години. Якщо не вкластися в даний ліміт, доведеться чекати добу до оновлення лічильника і можливості пройти знову цю процедуру. Варто зазначити, що для новачка вона складна, тому потрібно ще мати запас у часі 10-30 хвилин, залежно від рівня володіння гаджетами та ПК.

Процедура проходження верифікації облікового запису

Щоб довірити особистість, потрібно виконати такі дії:

 1. Відкрити офіційний сайт Binance.
 2. Зайти в особистий обліковий запис за допомогою логіну та пароля.
 3. Перейти до розділу «Центр користувачів».
 4. Знайти кнопку проходження верифікації та натиснути на неї.
 5. Відкриється нова сторінка з доступними варіантами верифікації: базовою, розширеною та проміжною. Відмінності полягають у лімітах на фінансові операції, встановлені різними для вибраного регіону/країни проживання для поточного облікового запису. Потрібно зробити вибір відповідно до того, які обороти криптовалюти передбачаються та які умови співпраці найбільш прийнятні.
 6. Після ознайомлення з інформацією потрібно розпочати процедуру верифікації, натиснувши на відповідну кнопку жовтого кольору.
 7. На наступному етапі відкриється сторінка, де потрібно вказати країну, де проживаєте. Потім натисніть кнопку продовження.
 8. Відкриється список вимог, які пред'являються до вас, як мешкає на території конкретної країни. Важливо наперед підготувати всі необхідні документи. Потім слід продовжити верифікацію, натиснувши на відповідну кнопку.
 9. Відкриється форма, в яку потрібно ввести всі особисті дані без помилок. Якщо буде хоча б мінімальна невідповідність, то процедура ідентифікації особи завершиться невдачею. Внести зміни згодом не вдасться.
 10. На наступному етапі потрібно завантажити скан-копії документів, які були заздалегідь підготовлені. Вони повинні підтверджувати вашу особу, тому підходить для цих цілей паспорт, посвідчення водія, ID-карта. На сторінці надано повну інформацію про те, як правильно відсканувати або сфотографувати документи, щоб їх прийняла система.
 11. Після завантаження документів платформа Binance зажадає зробити селфі або завантажити своє фото з урахуванням вимог, що висуваються.
 12. На наступному етапі відбувається перевірка особи. Для цього потрібно підключити камеру до комп'ютера або використовувати смартфон. При цьому важливо не одягати шапку та окуляри, не закривати частини обличчя якимись предметами, а також забезпечити якісне освітлення у приміщенні.
 13. Після виконання попередньої дії відкриється фінальне – сканування QR-коду за допомогою смартфона через спеціальну програму від Binance.
 14. Потрібно дочекатися, поки вдасться успішно пройти перевірку персональних даних. Тому не можна оновлювати браузер щонайменше 15 хвилин, щоб нічого не збилося.

Верифікація є обов'язковою для всіх учасників трейдерської платформи Binance. Тому до неї варто поставитися серйозно і постаратися пройти її без помилок. А якщо ні, то повноцінно користуватися наданими платформою сервісами ви не зможете.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.