Що таке блокчейн Akropolis і як працює криптовалюта AKRO

Akropolis (AKRO) – криптовалюта, яка дозволяє проводити гарантовано надійні фінансові операції у мережі Інтернет.

9 травня 2022 - 19:55
14 грудня 2023 - 20:57
 0  37
Що таке блокчейн Akropolis і як працює криптовалюта AKRO
Akropolis (AKRO) | © BROKKER GROUP 2022

Akropolis (AKRO) – криптовалюта, яка дозволяє проводити гарантовано надійні фінансові операції у мережі Інтернет. Базується на децентралізованій економіці, орієнтована великих інвесторів, забезпечує ліквідними ресурсами валюту, дозволяє пасивно отримувати доходи розміщення капіталу. Розглянемо докладніше, що це таке, чи вигідна дана криптовалюта, чи варто довіряти їй та вкладати реальні кошти.

Що таке Akropolis (AKRO)

AKRO є сучасним, безпечним та ефективним інструментом для децентралізованих фінансових операцій, що здійснюються в межах однієї платформи AkropolisOS. Серед усіх підтримуваних операцій можна виділити основні: заощадження коштів, позички, інвестиції. Відмінністю від інших подібних пропозицій є наявність адміністрування мережі автономними товариствами, а також використання спеціального коду для створення програм.

Будь-які зміни в протоколі можуть приймати користувачі, які володіють цією криптовалютою, вкладають ліквідні кошти та розробляють програми децентралізованого типу для даної системи. На сьогодні впроваджено у платформу найбільш відомі протоколи, серед яких є DeFi, що застосовується у мережі Ethereum.

Акрополіс пропонує учасникам платформи такі варіанти отримання прибутку:

 • yVaults – інструмент для доступу до сховищ Yearn, що дозволяє оптимізувати прибуток.
 • Vortex – спеціальна довгострокова стратегія, яка базується на ланцюжку, спрямованому на отримання стабільного прибутку у довгостроковій перспективі.

Платформа Акрополіс надає можливість користувачам запускати нові децентралізовані протоколи та у такий спосіб збільшувати доходи у криптовалюті. Це фінансово-незалежна структура, на яку ніхто не впливає ззовні. уряд, політика чи державні органи. Внутрішня ієрархія також відсутня, тобто головного управлінця немає, що розробники вважають за основну перевагу.

Як отримати Akropolis (AKRO)?

Акрополіс криптовалюта може бути отриманий одним з наступних способів:

 • Внаслідок вкладень ліквідних активів у систему.
 • На біржах, які підтримують цю криптовалюту.
 • В онлайн обмінниках. 
 • У клієнтів системи безпосередньо через спеціальні майданчики.

Кожен зареєстрований клієнт у системі Akropolis.io отримує власний гаманець, на якому може зберігати особисті кошти. Усі операції проводяться без комісії.

Переваги AKRO

Серед основних переваг цієї криптовалюти можна виділити такі:

 • Наявність капіталізації розміром 18,9 млн. доларів США. Це означає, що криптовалюта підкріплена ліквідними активами та у разі непередбачених ситуацій усі власники монет отримають компенсацію.
 • Валюту можна без проблем обмінювати та купувати на різних популярних крипто біржах: USDT, ETH, BTC, YFI та ін.
 • Відмінний інструмент для вкладення коштів, що забезпечує високий рівень безпеки операцій, зберігання та різних транзакцій. Будь-який власник монет може накопичувати та примножувати з використанням стандартних інструментів або особистих стратегій.
 • Власники криптовалюти можуть змінювати такі важливі параметри протоколу: пороги кредитів, форму лінії зв'язування, розмір валютного забезпечення тощо.
 • У системі є стимули для забезпечення ліквідності, які поширюватимуться серед зареєстрованих користувачів платформи протягом 2-х років.
 • За операції, що проводяться всередині системи, комісія не стягується.

Акрополіс – це унікальний блокчейн, який пропонує фінансистам та трейдерам широкий набір інструментів для інвестування та торгівлі даною криптовалютою. Тут немає єдиного централізованого управління, всі клієнти мають рівні права, можуть валютою вільно розпоряджатися у своїх цілях.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.