Як брати участь у токенсейлі криптовалют на Binance

Як взяти участь у токенсейлі криптовалют на біржі Binance? Як вигідно скористатися пропозицією? Інвестиції у криптовалюти.

9 травня 2022 - 20:24
24 листопада 2023 - 21:23
 0  20
Як брати участь у токенсейлі криптовалют на Binance
© BROKKER GROUP 2022

Сьогодні на крипторинці представлено безліч різних монет. За деякими даними, торгується понад 9000 таких активів, і майже щомісяця з'являються нові проекти. Проте мало хто замислюється, яким чином усі ці монети з'являються на біржах. Насправді, все просто. Щоб новий проект вийшов на біржу, потрібно провести токенсейл.

Токенсейл – це найперший продаж інвесторам нового активу. Таким чином молоді команди залучають кошти на свій розвиток. Вартість токена встановлюється власниками проекту. Виділяють 3 види первинного розміщення:

  • Приватний (не суспільний) продаж – ранній етап, на якому продаж монет здійснюється обмеженому колу бажаючих. Зазвичай, тут беруть участь інституціонали або приватні венчурні інвестори.
  • Предпродаж – на цьому етапі інвесторам доступна купівля монет із деякою перевагою, порівняно з іншими учасниками широкого ринку.
  • Пприблизний продаж – основний етап збору інвестицій, що дозволяє охопити більшу кількість інвесторів.

Як взяти участь у токенсейлі?

Багато хто не знає, як брати участь у токенсейлі на бінансі через те, що така можливість з'явилася відносно недавно. Лише у 2020 році криптобіржа анонсувала запуск продукту для збирання коштів на нові блокчейн-проекти. Спеціально для цих цілей було розроблено та запущено платформу Бінанс Launchpad.

Щоб брати участь у розміщенні нових монет, необхідно створити обліковий запис на біржі та верифікувати обліковий запис. Далі алгоритм дій буде наступним:

  • Потрібно купити монети Binance Coin (тикер BNB), тому що на майданчику використовується лише вона.
  • Тепер потрібно підписатися на Subscription Period. Там вказати цікавий проект і суму в BNB, яку ви готові інвестувати. Можна використати не всю суму, що у вас є. Проте, варто враховувати, чим вище заявка, тим більше шансів, що вона пройде.
  • Далі залишається тільки чекати на момент розподілу токенів.

Слідкувати за ситуацією по розміщенню можна прямо на сторінці Launchpad. Там відображатиметься вся хронологія.

Щойно організатори проведуть розподіл, нові токени з'являться у спотовому гаманці кожного учасника. І одразу розпочнуться торги. Ви можете відразу продати отримані токени або залишити їх на рахунку, якщо бачите перспективу подальшого зростання проекту, і відповідно цін на їхню криптомонету.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.