Tether спростовує звинувачення ООН у використанні USDT для незаконної діяльності

Tether, провідна компанія серед стейблкоїнів, спростувала звинувачення Організації Об'єднаних Націй (ООН) щодо використання її стейблкоїна USDT у незаконних операціях.

16 січня 2024 - 14:25
16 січня 2024 - 14:26
 0  36
Tether спростовує звинувачення ООН у використанні USDT для незаконної діяльності
Зображення: brokker.news

15 січня регіональне відділення Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC) у Південно-Східній Азії та Тихому океані опублікувало звіт, присвячений ролі криптовалют у незаконній діяльності та підпільній банківській системі.

Звіт під назвою «Казино, відмивання грошей, підпільна банківська діяльність та транснаціональна організована злочинність у Східній та Південно-Східній Азії: прихована загроза, що прискорюється» називає стейблкоїн USDT, особливо на блокчейні Tron (TRX), ключовим інструментом для відмивання грошей у регіоні, посилаючись на його стабільність, анонімність транзакцій та низькі комісії.

Tether того ж дня спростувала висновки ООН, стверджуючи, що звіт ігнорує простежуваність USDT та історію співпраці компанії з правоохоронними органами по всьому світу.

Емітент USDT також наголосив на необхідності обговорення того, як централізовані стейблкоїни можуть посилювати заходи проти фінансових злочинів.

Підтверджуючи свою відданість боротьбі з незаконною діяльністю, Tether повідомила, що за останні місяці заморозила понад 300 мільйонів доларів США в USDT, пов'язаних з незаконними операціями. Це включає 225 мільйонів доларів США, заморожених у листопаді 2023 року під час розслідування в США справи про злочинну групу з торгівлі людьми в Південно-Східній Азії.

Tether розкритикувала звіт ООН за те, що він зосереджується виключно на негативних аспектах USDT, нехтуючи його позитивним впливом на економіки, що розвиваються, на ринках, що з'являються, які часто ігноруються глобальною фінансовою системою.

Компанія також підкреслила свою роль у забезпеченні кращих можливостей моніторингу порівняно з традиційними банківськими системами, які історично використовувалися для великомасштабного відмивання грошей.

Tether закликала світову спільноту та ООН співпрацювати та покращити своє розуміння технології блокчейн для ефективного протистояння фінансовим злочинам.

Незважаючи на зазначене зростання використання USDT злочинними групами в Азії, Tether виявила готовність співпрацювати з правоохоронними та регуляторними органами США. У грудні 2023 року компанія заявила про свою відданість посиленню боротьби з незаконними криптовалютними транзакціями, надаючи інформацію Комітету з фінансових послуг Палати представників США та Комітету з питань банківської справи, житла та міських справ Сенату США.

Останні дані Dune Analytics свідчать, що Tether заблокувала понад 1250 адресів, пов'язаних з незаконною діяльністю, загальна вартість USDT у цих гаманцях перевищує 877 мільйонів доларів США.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.