Tether оголосив про прибуток у 4 кварталі 2023 року в розмірі 2,8 мільярда доларів

Оператор стейблкоїна Tether (USDT) повідомив про рекордне зростання надлишкових резервів USDT та зафіксував чистий прибуток в останньому кварталі 2023 року.

1 лютого 2024 - 19:27
 0  47
Tether оголосив про прибуток у 4 кварталі 2023 року в розмірі 2,8 мільярда доларів
Зображення: brokker.news

Згідно з аудиторським звітом за IV квартал, Tether отримав 2,8 млрд доларів США чистого прибутку від зростання цін на резерви Bitcoin (BTC) та золота. Державні облігації США принесли компанії 1 млрд доларів США чистого операційного прибутку, збільшивши надлишкові резерви до 5,4 млрд доларів США.

Це збільшення на 2,2 млрд доларів США порівняно з попереднім кварталом. Частина цього прибутку була спрямована на фінансування видобутку BTC, розробку штучного інтелекту, P2P-комунікацій та інших інвестиційних проєктів.

Обрана аудиторська фірма Tether, BDO, засвідчила, що надлишкові резерви компанії повністю покривають її непогашені незабезпечені кредити на суму 4,8 млрд доларів США, які частково підтримують стейблкоїн USDT. Загальний чистий прибуток компанії за весь минулий рік становив 6,2 млрд доларів США.

«Аудит 4 кварталу Tether підкреслює нашу відданість прозорості, стабільності та відповідальному фінансовому управлінню. Досягнення найвищого відсотка резервів у грошових коштах відображає нашу відданість ліквідності та стабільності», - заявив Паоло Ардоїно, генеральний директор Tether.

Tether збільшує володіння Bitcoin

Окрім рекордного прибутку, компанія придбала більше Bitcoin у IV кварталі 2023 року. Аудит вказує на 8 888 BTC на суму близько 387 мільйонів доларів США, придбані емітентом USDT. Це збільшує загальний портфель BTC Tether до 66 465 монет на суму майже 3 млрд доларів США, оскільки приватні компанії накопичують найбільший крипто-токен на тлі зростаючого прийняття.

Цифровий гігант почав купувати BTC приблизно в першій половині 2023 року, виділяючи до 15% свого чистого реалізованого операційного прибутку на криптовалюту. З тих пір його Bitcoin-холдинги зросли в ціні, оскільки ринки піднялися на хвилі інституційного інтересу з боку таких титанів Уолл-стріт, як BlackRock і Fidelity.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.