Terraform Labs у справі До Квона підкреслює можливі санкції проти SEC

Юридична команда Terraform Labs та її засновника До Квона звернула увагу на потенційну загрозу санкцій проти SEC з боку федерального судді Юти.

4 грудня 2023 - 19:34
4 грудня 2023 - 20:21
 0  8
Terraform Labs у справі До Квона підкреслює можливі санкції проти SEC

Цей розвиток подій став відомий в Окружному суді Південного округу Нью-Йорка, який очолює суддя Джед С. Ракофф (Jed S. Rakoff). Справа перебуває під пильним контролем, в основному через звинувачення проти Terraform Labs щодо її операцій з блокчейном та криптовалютою.

Однак нещодавній поворот подій переносить частину уваги на SEC. Адвокат Terraform Labs повідомив суддю Ракоффа про окрему справу в Юті, в якій суддя Роберт Дж. Шелбі (Robert J. Shelby) натякнув на санкції проти SEC за введення в оману в справі проти Digital Licensing Inc.

Інформація була піднята під час підготовки до можливого судового розгляду у січні 2024 року або винесення спрощеного рішення у справі Terraform Labs. Цей крок адвоката Terraform Labs є спробою поставити під сумнів поведінку SEC у аналогічних регуляторних справах.

Минулого місяця До Квон (Do Kwon) був екстрадитований з Чорногорії після відбування покарання за підробку документів. У міру продовження справи суддя Ракофф також вжив заходів для захисту особистості викривачів, що свідчить про чутливість та складність судового розгляду.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.