Надійшло СМС повідомлення від Binance з кодом підтвердження

Що означає SMS повідомлення від біржі Binance з кодом підтвердження. Як діяти, якщо надійшло повідомлення.

9 травня 2022 - 20:11
24 листопада 2023 - 21:20
 0  35
Надійшло СМС повідомлення від Binance з кодом підтвердження
© BROKKER GROUP 2022

Деякі абоненти мобільних операторів скаржаться, що їм надходить СМС від Binance з кодом підтвердження, хоча більшість із них ніколи не мали справу з даною трейдерською платформою. У тексті міститься код і посилання на завантаження мобільного додатка Binance. Що робити в таких ситуаціях, спробуємо розібратися у цій статті.

Що таке Binance і чому він надсилає коди в SMS?

Binance є одним із найпопулярніших майданчиків для трейдерів, які займаються торгівлею криптовалютами. Вона славиться простим та функціональним інтерфейсом, мінімальними комісіями та високим рівнем безпеки. Останній пункт якраз і пояснює, чому надходить повідомлення від Binance з кодом підтвердження. У такий спосіб платформа перевіряє, чи дійсно власник акаунта заходить у особистий кабінет, чи логін та пароль були викрадені та скористатися обліковим записом у особистих цілях намагається зловмисник.

Якщо ви ніколи не чули про дану трейдерську платформу і ніколи там не реєстрували свій обліковий запис, то в такому випадку потрібно проігнорувати отримане повідомлення. Чому надійшло СМС з кодом підтвердження Binance? Швидше за все, помилки користувачів, які неправильно ввели свій номер телефону. Також шахраї могли робити розсилку спамних повідомлень з небезпечним посиланням на софт, що містить зловмисне програмне забезпечення. У жодному разі не варто забувати про правила особистої безпеки та не вчиняти дій, які можуть призвести невідомо до чого.

Чому надійшло повідомлення?

Якщо ви зареєстровані на трейдерській платформі і вам прийшов код підтвердження Binance, що робити в такому разі? За наявності активного акаунта, на якому ви торгуєте криптовалютою, у вас на рахунку зберігається велика сума, тобто реальна нагода задуматися про безпеку. Досвідчені фахівці рекомендують зайти в аккаунт і швидко змінити паролі, щоб у разі їх крадіжки шахраї не змогли скористатися коштами на гаманці або вчинити якісь шкідливі дії.

Якщо приходять СМС з кодом підтвердження Binance постійно, але ви в цей час не намагалися зайти в особистий кабінет на офіційному сайті трейдера, то це говорить про можливу атаку хакерів на ваш гаманець. У цій ситуації потрібно зробити наступне:

  • В жодному разі не відкривати посилання з SMS.
  • Зайти через смартфон або комп'ютер до особистого кабінету Binance і оперативно змінити паролі.
  • Повідомити про техпідтримку торгової платформи про можливий злам вашого облікового запису.
  • Терміново підключити двофакторну авторизацію, якщо цього не зробили раніше.

Завжди варто розуміти, якщо без вашого відома надходить код підтвердження від Binance, що це шахраї. Не варто робити поспішних дій або приймати необачні рішення. Сам трейдер займатися розсилкою СМС не буде, тому проблем з акаунтом, напевно, немає. Звернення в техпідтримку має допомогти вирішити питання приходу помилкових текстових повідомлень. Однак у деяких випадках розсилка може припинятися. Тоді це буде гарантованим підтвердженням спроб злому гаманця. Рекомендації щодо подальших дій:

  • Валюту з гаманця, який намагаються зламати, потрібно перекласти на інший, про який зловмисники не знають.
  • Змінити паролі на максимально довгі цифри, літери з різних мов, спеціальні символи. Тобто створити криптостійку комбінацію, яку неможливо зламати звичайним підбором у відповідні терміни.
  • Знову звернутися до техпідтримки. Знайте, якщо ви не кланяєтеся в аккаунт і, як і раніше, приходить від Binance код підтвердження, що це прийшло «ліве» повідомлення та його потрібно проігнорувати.

Що буде, якщо перейти за посиланням із СМС, яке надіслали шахраї?

Для злому акаунтів найчастіше використовується фішинг. Він полягає в заміні основного сайту трейдера з метою виманювання у клієнта логіну та паролю. Жертва при переході за таким посиланням з власної волі через недотримання правил безпеки в Інтернеті, повідомляє шахраям дані для входу в аккаунт. Особливо це стосується найпопулярніших сайтів, до яких належить Binance.

Отримавши коди підтвердження від Binance та посилання для переходу, швидше за все відкриється шахрайський сайт. Він буде максимально схожим на офіційний від трейдера, відзнаки зможе знайти тільки професіонал. Після введення даних інформація відправиться на хакерський сервер, а хто нею скористається і в яких цілях невідомо.

Думки у власника смартфона має бути приблизно такими: від Binance надійшов код підтвердження, а я не реєструвався, значить цей номер можна внести до чорного списку, а якщо є обліковий запис, то потрібно вжити всіх заходів щодо його захисту. У крайньому випадку у двофакторній авторизації вказати пересилання коду на ваш e-mail.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.