Продажі NFT стрімко падають: інвестори знову втратили до них інтерес

Інтерес інвесторів до невзаємозамінних токенів (NFT) суттєво знизився вперше з початку листопада.

18 грудня 2023 - 19:20
18 грудня 2023 - 19:31
 0  9
Продажі NFT стрімко падають: інвестори знову втратили до них інтерес
Зображення: brokker.news

Після короткочасного сплеску, інтерес інвесторів до невзаємозамінних токенів (NFT) знову стрімко падає. За останні 24 години глобальний обсяг продажів NFT знизився на 42%, досягнувши лише $64,3 млн. Кількість транзакцій з NFT також зменшилася на 21%, опустившись до позначки 350 000.

Цей спад відбувається після того, як 15 грудня обсяг продажів NFT досяг 20-місячного максимуму в $132,3 млн, рівня середини травня 2022 року.

Згідно з даними CryptoSlam, у той час як показник фіктивних угод «wash trades» (продаж активів самому собі з метою штучного збільшення вартості)  становить 16,5% від загальної кількості продажів. Кількість таких транзакцій значно зросла на 90,7%, перевищивши позначку в 30 000 за день.

Підйом Solana

Ethereum домінував на NFT-ринку з моменту створення цифрових колекційних предметів, але з появою Bitcoin (BTC) Ordinals він опустився на друге місце. Однак, дані CryptoSlam демонструють, що блокчейн Solana (SOL) обійшов Ethereum за обсягами торгів, ставши другою найбільшою блокчейн-платформою для NFT з денним обсягом $9,58 млн. ETH з обсягом $9,57 млн опустився на третє місце.

Однією з основних причин падіння обсягу продажів NFT може бути загальне зниження активності на ринку криптовалют. Згідно з нещодавнім звітом, минулого тижня вперше за 11 тижнів спостерігався відтік інвестицій у цифрових активах на загальну суму $16 млн.

Майбутнє NFT

Залишається незрозумілим, чи цей спад є тимчасовим явищем, або він свідчить про більш тривале зниження інтересу до NFT. Проте, падіння обсягів продажів і зростання «wash trades» є тривожними ознаками для ринку, який уже стикається з низкою проблем, включаючи регуляторні питання.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.