Instagram планує додати підтримку NFT на базі Ethereum, Solana, Polygon та Flow

Є велика ймовірність, що незабаром Instagram зможе похвалитися підтримкою NFT на базі мереж Ethereum, Solana, Polygon і Flow.

10 травня, 2022 - 16:00
11 січня, 2023 - 01:24
 0  9
ЗМІ: Instagram планує додати підтримку NFT на базі Ethereum, Solana, Polygon та Flow

Видання CoinDesk повідомило про те, що Meta планує інтегрувати в соціальну мережу Instagram технологію NFT на базі Ethereum, Polygon, Solana та Flow. У цих мережах проходить переважна більшість операцій із цифровими предметами колекціонування, а Ethereum та його Bored Apes лідирують за ринковою капіталізацією.

У пілотному проекті братиме участь невелика група шанувальників NFT із США. Поки до кінця не ясно, чи Instagram підтримуватиме NFT всіх чотирьох мереж при запуску.

Instagram має намір підтримувати криптогаманці, що широко використовуються, такі як MetaMask. Підключивши свої гаманці, користувачі зможуть підтвердити право власності на NFT, продемонструвати їх у своїх профілях та відзначити творців.

CoinDesk підтвердив, що Instagram не стягуватиме плату з користувачів за публікацію та обмін NFT, як це спочатку зробив Twitter (TWTR) для свого шестикутного зображення профілю NFT у січні.

Це рішення, напевно, означає приплив нової культурної видимості для NFT. Instagram має понад мільярд активних користувачів на місяць, багато з яких використовують платформу для просування та продажу свого мистецтва.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.