LG використовує Hedera Hashgraph для платформи NFT та тестує крипто-гаманець

Південнокорейський технологічний гігант LG Electronics підключився до мережі Hedera Hashgraph (HBAR), щоб вивести NFT на екрани телевізорів, а також тестує гаманець криптовалютний.

5 вересня, 2022 - 12:51
12 січня, 2023 - 00:21
 0  8
LG використовує Hedera Hashgraph для платформи NFT та тестує крипто-гаманець

LG випустила свій торговий майданчик NFT під назвою LG Art Lab, доступну в США для телевізорів компанії, що працюють під управлінням операційної системи webOS 5.0 або пізнішої версії. За словами компанії, платформа NFT дозволяє користувачам купувати, продавати та демонструвати свої NFT на базі Hedera зі своїх екранів.

«Платформа включає функцію LG Art Lab Drops, яка профілює художників і анонсує нові роботи, які скоро з'являться на платформі», — сказали в LG, зауваживши, що зворотний відлік «Live Drops» в реальному часі дозволяє користувачам передбачати дату мінтингу і мати можливість купувати «тільки що дропнуті» NFT.

Анонс був зроблений приблизно через вісім місяців після того, як LG Electronics заявила, що телевізійний гігант має намір впровадити NFT у свої смарт-телевізори, щоб «переосмислити перегляд та користувальницький досвід».

Між тим, LG Electronics також проводить бета-тестування для розробників нової програми для криптовалюти, яку вона назвала Wallypto.

Згідно News1 та Shina Ilbo, фірма зареєструвала назву та логотип програми «у вітчизняних та закордонних патентних відомствах» та сподівається провести «офіційний запуск» до кінця року. Фірма додала, що все ще працює над деталями функцій гаманця, але зазначила, що він також буде збудований на Hedera. За словами LG, Wallypto також, ймовірно, буде сумісним із NFT. Компанія також може спробувати інтегрувати гаманець з ThinQ, своєю платформою Інтернету речей, що швидко росте (IoT).

Примітно, що LG використовувала менш відому мережу Hedera, щоб запропонувати ці функції. Hedera описує себе як альтернативу блокчейну та використовує власну технологію хешграфа або іншу версію технології розподіленого реєстру.

О 07:33 UTC, HBAR, що займає 42-е місце за ринковою капіталізацією на Coingecko, торгується на рівні 0,062 долара США і зріс на 1% за день і знизився на 2% за тиждень. HBAR звалився на 80% за рік.

LG Electronics стала партнером Hedera у 2020 році, приєднавшись до керуючої поради Hedera, до якої також входять Google, IBM, Deutsche Telekom та інші.

Набіг LG на простір NFT послідував за аналогічним кроком конкуруючої сеульської телевізійної компанії Samsung, яка оголосила про випуск торгового майданчика NFT для низки телевізорів на початку цього року, і всі вони підтримуються Nifty Gateway.

Тим часом ринок NFT залишається поблизу мінімумів початку 2021 року. За даними CryptoSlam, обсяг продажів NFT у доларовому вираженні у блокчейні Ethereum за останні дні впав приблизно до 6 млн доларів США, що на 99% менше у порівнянні з історичним максимумом у 628 млн доларів США, зафіксованим 1 травня 2022 року.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.