Кеті Вуд натякає на дату затвердження спотового Bitcoin ETF

Генеральна директорка інвестиційної компанії Ark Invest Кеті Вуд натякає, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) найімовірніше схвалить спотові Bitcoin (BTC) ETF у січні 2024 року.

27 грудня 2023 - 16:09
 0  13
Кеті Вуд натякає на дату затвердження спотового Bitcoin ETF
Зображення: brokker.news

Вона вважає, що 10 січня 2024 року є крайнім терміном не стільки для заявників, скільки безпосередньо для самого регулятора.

«Ми не хочемо, щоб спотовий Bitcoin ETF отримав зелене світло, якщо у SEC є якісь невизначеності. Ми відповідаємо на їхні запитання індивідуально, і діалоги дуже позитивні», - заявила Кеті Вуд, CEO Ark Invest.

В інтерв'ю CNBC вона також зазначила, що дуже задоволена своїм партнером, 21Shares. Вона назвала його провідним постачальником продуктів біржової торгівлі криптовалютами.

Кеті Вуд також торкнулася теми Bitcoin (BTC). На її думку, у 2024 році актив очікує значне зростання. Вона вважає його найкращим засобом хеджування ризиків інфляції та економічної нестабільності.

Це не вперше дата 10 січня 2024 року з'являється в контексті схвалення спотових Bitcoin ETF. Зазначена дата є наступним проміжним терміном розгляду спільної заявки Ark Invest/21Shares. Деякі експерти вважають, що SEC до цієї дати може схвалити одразу кілька заявок. Більше того, регулятор встановив крайній термін подання поправок до заявок на 29 грудня 2023 року.

Зараз, за словами голови регулятора, Гері Генслера, Комісія розглядає від 8 до 12 заявок на відкриття Bitcoin ETF. Крім того, у листопаді та грудні учасники криптоіндустрії вже кілька разів зустрічалися з представниками SEC.

Очікується, що остаточне рішення SEC щодо спотових Bitcoin ETF буде оголошено на початку 2024 року. Затвердження цих продуктів може значно посилити інституційне інвестування в Bitcoin та підвищити його ціну.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.